Среда, 28-06-2017, 05:38 | Вхід

Новини міста


Сторінки: « 1 2 3 4 ... 79 80 »

У жовтні 2016 року працівники Лохвицької міської служби благоустрою навпроти приміщення районного Будинку культури розбили 3 клумби і висадили на них 170 кущиків троянд. Із них лише один не «пережив» зиму, три весною вирвали вандали, які, певно, через режим онлайн-перегляду зображень у вкладці «Web-камери міста Лохвиця», що є на сайті міської ради, «додивилися», що вони не потрапляють у поле обзору камери.

Детальніше...

Просмотров: 62 | Дата: 22-06-2017

Саме таку життєствердну назву обрали для цьогорічної програми Дня молоді її організатори – сектор у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та Лохвицька міська рада. 

19 червня у секретаря міськради Т.В. Даценко відбулася робоча нарада за участі начальника вищезгаданого сектору В.І. Коваленко, працівників районного Будинку культури В.М. Кулик, А.С. Хорошилова та Р.В. Тищенка, директора  КП «Лохвиця-сервіс» С.Г. Турчина та начальника міської служби благоустрою В.М. Бобоні. У ході наради було вимальовано основну картину підготовки до свята.

Детальніше...

Просмотров: 489 | Дата: 20-06-2017

16 червня у Лохвицькому районному будинку культури відбулися велелюдні урочистості  – вітання з професійним святом приймала армія лохвицьких медиків – лікарі, фельдшери, медичні сестри, котрі щодень виконують благородну місію служіння людям, стоячи на варті їхнього життя і здоров’я.

Детальніше...

Просмотров: 63 | Дата: 19-06-2017

Прийміть щирі привітання з нагоди вашого професійного свята – Дня медичного працівника. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, найтепліші слова, захоплення й повагу. Бо ніщо не змінилося під сонцем – ні прагнення людей бути здоровими, ні їхня вдячність своїм рятівникам, ні особливі вимоги до особистості того, хто доторкається найсвятішого – життя і здоров'я людини.

Детальніше...

Просмотров: 43 | Дата: 16-06-2017

Для кожної дитини батьки  – найдорожчі люди, без яких важко жити в цьому світі.

Кожну третю неділю червня святкується День батька. 15 червня діти ДНЗ №1 № «Теремок» запросили своїх сильних, сміливих, мужніх татусів на музично-спортивне свято. Діти у віршиках та піснях висловлювали свою палку і щиру любов дорогим людям і разом із малюками татусі задоволено грали в ігри, змагалися та згадали, що і вони «родом із дитинства».

Детальніше...

Просмотров: 114 | Дата: 16-06-2017

Компанія «Альтком» виконує ремонт дорожнього покриття на центральних вулицях міста, Героїв України та Шевченка, вражаючи оперативністю та якістю робіт.

Напохваті у них – працівники КП «Лохвиця-сервіс», які «піднімають» водопровідні і каналізаційні люки та ливнівки на рівень відремонтованої дороги. Використавши момент, поки можна було перекопати  дорогу, лохвицькі комунальники спрацювали на перспективу: проклали чохол для подальшого підключення водопроводу із вул. Героїв України на вул. Сенчанська.

Детальніше...

Просмотров: 100 | Дата: 16-06-2017

Готуй сани влітку – твердить народна мудрість. Дотриматися цього правила вирішила і міська рада, продовжуючи дбати про благоустрій хокейного майданчика, облаштованого у кінці грудня минулого року за ініціативою міських прихильників хокею – членів команди «Лохвицькі піраньї» та небайдужих лохвичан.

Детальніше...

Просмотров: 89 | Дата: 16-06-2017

Сонце в небі виграє променем барвистим

Та на річку поглядає оком золотистим.

Поспішають малюки до свого садочка,

Щоб пограти залюбки в теплому пісочку!

12 червня  2017 року в ДНЗ №1 «Теремок» відбулося свято піску  – «Пісочна фантазія».  Діти з задоволенням грали в музичні ігри, спортивні естафети з піском  разом з казковими персонажами. Кожна група продемонструвала на ігровому майданчику свою пісочну фантазію та разом з Пісочною Феєю віднайшла скарби, заховані Піратами.

Детальніше...

Просмотров: 68 | Дата: 15-06-2017

«Прости мені, мамо, прости мені, тату,

   Не вернусь я більше до рідної хати…»

Непростий час для України не закінчується. Війна на сході, що прикрита, наче ширмою, абревіатурою з трьох літер – АТО –  підступно відбирає усе живе і неживе. Змітає на своєму шляху тисячі людських життів. І моторошно навіть  думати, на чию посивілу матір, що провела свого сина на військову службу, наступного разу може лягти чорна хустина. Бо вже вдруге й нашу невелику Лохвицю не обминула гірка втрата…

Детальніше...

Просмотров: 52 | Дата: 15-06-2017

Відповідно до повідомлення Держпродспоживслужби  від 30.05.2017 року № 602-122-17/4777 серед мешканців м. Київ зареєстровано 3 випадки захворювань на ботулізм, один з них летальний, які пов’язані із вживанням риби в’яленої промислового виробництва, придбаної у торговельній мережі міста. Всі купували в’ялену рибу в столичних супермаркетах. Брали лящів, коропа і тараню.

Детальніше...

Просмотров: 41 | Дата: 15-06-2017