Среда, 23-08-2017, 00:21 | Вхід

Новини міста


Сторінки: « 1 2 3 4 ... 81 82 »

«Діждалися!» – саме це слово найчастіше звучить від мешканців вулиці Партизанська, коли вони виходять зі своїх подвір’їв, щоб на хвильку обізватися до працівників ДП «Лохвицький шлях», адже саме це підприємство на замовлення Лохвицької міської ради виконує капітальний ремонт проїжджої частини вищезгаданої вулиці. До загальної картини одна літня жінка додала свій красномовний коментар: «Я на цій вулиці 50 років мешкаю. Ото скільки тут живу, стільки ми дорогу й просимо…».

Детальніше...

Просмотров: 125 | Дата: 20-07-2017

«Пахне цвітом село, моє рідне село» – невипадково у пісні, виконаній учасницями фольклорного колективу на святкуванні Дня села Васильки, звучали ці ліричні рядки. 15 липня це свято зібрало всіх, хто серцем вболіває за долю села, разом з ним переживає невдачі і складні часи та щиро радіє його успіхам, пишається досягненнями і з гордістю розповідає друзям та знайомим про свою малу батьківщину. Зібралася васильківська громада –  і люди поважного віку, і галаслива дітвора, аби гуртом порадіти, посміятися, гарних пісень у виконанні своїх односельців послухати, взяти участь у конкурсах та розвагах, тобто повеселитися на повну, бо життя – одне, а в селі люди повинні не лише працювати, а й добре відпочивати.

Детальніше...

Просмотров: 118 | Дата: 20-07-2017

Просмотров: 37 | Дата: 10-07-2017

Кожен крок – із користю для громади, а сила громади – у конкретних справах – ось принципи, якими у своїй діяльності керується Лохвицький міський голова Віктор Іванович РАДЬКО. І його робота вже сьогодні направлена не лише на поліпшення комфортності життя мешканців міста Лохвиця і села Криниця, а й на зміцнення територіальної громади зсередини, з самого її серця – місцевого самоврядування. Отож,  про завдання стратегічні і справи щоденні говоримо з очільником лохвицької територіальної громади.

Детальніше...

Просмотров: 125 | Дата: 10-07-2017

Посмішками, привітаннями, радістю від зустрічей з друзями та знайомими – цими незмінними атрибутами людської приязні все більше і більше ввечері 6 липня  наповнювалася галявина Соснового парку, куди на запрошення міської ради сходилася лохвицька громада напередодні найзагадковішої ночі у році – ночі на Івана Купала.  

Детальніше...

Просмотров: 141 | Дата: 10-07-2017

За зверненнями жителів міста Лохвиця, Лохвицька міська рада повторно оприлюднює Розпорядження міського голови №33 від 19.02.2016 року «Про перейменування вулиць та провулків»

ЛОХВИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ЛОХВИЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

19.02.2016

№33

Про перейменування вулиць та провулків

 

З метою упорядкування назв вулиць, на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», згідно Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Перейменувати назви вулиць та провулків в місті Лохвиця, без зміни поштових номерів житлових будинків, згідно додатку.

Детальніше...

Просмотров: 94 | Дата: 10-07-2017

Із давніх часів бере свій початок величне літнє свято Івана Купала – день літнього сонцестояння, свято очищення та добра, коли торжествує вся природа. Бо яке ще свято так оптимістично поєднує  у собі давні язичницькі традиції та християнські вірування, стихії вогню і води? Адже у цей чудодійний день «сонце у воді купається», а вода, як і вогонь, має очисну силу.

Детальніше...

Просмотров: 115 | Дата: 06-07-2017

Початок липня несе нам традиційне, але від того не менш чудове та феєричне свято – Івана Купала. Це день радості і чистоти, єднання людини з природою рідного краю.

Та як відомо, найкраще свято – те, яке добре підготовлене. Наразі багато людей докладають своїх господарських і мистецьких старань, аби міське масове гуляння, заплановане на 19 годину 6 липня, сподобалося громаді.

Детальніше...

Просмотров: 123 | Дата: 04-07-2017

Дружніми рукостисканнями, обіймами та плакатами з красномовним «Саша  – ти наша гордість!», «Саша! Ти наш герой!» 3 липня  члени клубу кіокушинкай карате різних вікових груп разом зі своїм наставником та небайдужими лохвичанами зустрічали з дороги Олександра Свинаренка – бронзового призера 6-го вагового чемпіонату світу по кіокушинкай карате (WKO ShinKyokushinkai), що 1–2 липня відбувався у казахстанському місті Астана. Всього у чемпіонаті брало участь 40 країн світу.

Детальніше...

Просмотров: 112 | Дата: 04-07-2017

30 червня районний Будинок культури зібрав у своїх стінах студентську та викладацьку спільноту Лохвицького медичного училища. Присутні, а серед них також багато батьків та гостей міста, прийшли привітати випускників 2017 року, для яких саме цього дня роки навчання у медучилищі ознаменувалися отриманням дипломів. Так за роки навчання у медучилищі, що стало для них професійною Альма-матер, спеціальність «Сестринська справа» опанували 69 випускників, 29 – «Лікувальну справу».

Детальніше...

Просмотров: 110 | Дата: 04-07-2017