37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone +38(05356)3-18-49  email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

Навесні у Лохвиці зацвітуть 2,5 тисячі тюльпанів!

Працівники Лохвицької міської служби благоустрою на чолі з інспектором благоустрою та озеленення Н.Г. Чайкою провели комплекс осінніх робіт по впорядкуванню клумб міста та сезонному догляду за багаторічними рослинами.

Особливу увагу було приділено трояндовим квітникам біля Будинку культури, котрі так полюбилися мешканцям та гостям міста Лохвиця. Провівши обрізку стебел та підсипання ґрунту навколо кущів, працівники благоустрою створили умови, що допоможуть трояндам стійко перенести період зимових морозів.

На квітниках, розташованих на центральній площі міста, висаджено 1000 цибулин тюльпанів (700 штук на 60-метровій повздовжній клумбі та 300 на двох клумбах круглої форми). 1 500 цибулин тюльпанів працівники благоустрою розсадили на інших міських клумбах, які прикрашають сквер Героїв України та центральні вулиці міста Лохвиця. Отож, 2,5 тисячі ніжних та елегантних тюльпанів постануть навесні у нашому місті у всій своїй красі та різноманітності.

Дещо про зелені насадження міста

Працівники КП «Лохвиця-сервіс» та Лохвицької міської служби благоустрою на постійній основі проводять роботу по видаленню аварійних, сухостійних, фаутних (із пошкодженнями та вадами стовбурів) зелених насаджень, а також дерев, які досягли своєї вікової межі.

Так нещодавно міські комунальники впоралися із черговим завданням: за зверненням громадян, мешканців вулиці Мічурінська (колишня Федоряки, 23), видалили 5 старих, вражених омелою тополь, що раніше в череді інших виконували функцію полезахисної смуги та з плином часу і погіршенням свого стану почали становити загрозу для даху крайнього двоповерхового будинку житлової забудови.

Кадрові питання першої сесії у Лохвицькій ОТГ

10 листопада 2017 року відбулася 1 сесія Лохвицької міської ради 7 скликання у Лохвицькій об’єднаній територіальній громаді, на якій до виконання своїх повноважень приступили 26 новообраних депутатів міської ради та міський голова.

Відбулося це в теплій атмосфері: голова Лохвицької виборчої комісії С.А. Сидоренко вручив відповідні Посвідчення і нагрудні знаки депутатам Лохвицької міської ради та привітав Віктора Івановича Радька з обранням, а фактично переобранням, на посаду Лохвицького міського голови.  

Зі святом вас, шановні культпрацівники!

Сьогодні люди, без активної участі яких не відбуваються жодні з районних чи міських урочистостей та святкових концертів, з нагоди свого професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури і аматорів народного мистецтва зібралися своєю натхненною, дружною когортою у глядацькому залі РБК. На урочистому заході щедрі вітання на свою адресу вони приймали від начальника відділу культури Лохвицької РДА С.М. Марченка, голови районної ради А.О. Храпаля, заступника голови РДА О.О. Єсікова, котрі вручили грамоти ряду кращих працівників культури та знаних в районі талановитих самодіяльних митців.

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди вашого професійного свята, яке сьогодні разом з вами святкує вся Україна!

Даруючи людям радість, ви несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте свій край і рідну Україну!

Шановні працівники культури! Ви згуртовуєте навколо себе людей – аматорів самодіяльного мистецтва і допомагаєте розквіту їхніх талантів. Громада високо цінує ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі зміни на краще у нашому духовному і суспільному житті.