Среда, 28-06-2017, 05:30 | Вхід

Новини міста


Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 79 80 »

Ні для кого не секрет, що фізичні навантаження приносять велику користь для здоров’я, так як рух – це життя. А любов до спорту треба виховувати, починаючи з дитинства. Саме цю місію на теренах міста вже багато років поспіль гідно виконує Лохвицька комплексна дитячо-юнацька спортивна школа – зі звичайних хлопчиків і дівчаток заклад ростить справжніх спортсменів, які своїми перемогами і спортивними досягненнями прославляють рідне місто далеко за межами України. 

Детальніше...

Просмотров: 66 | Дата: 13-06-2017

Проведення загальноміського весняного «суботника» по впорядкуванню території  Соснового парку багато лохвичан  уже вважають традиційним, і з року в рік працюючи на закріплених за їхніми установами і організаціями територіях, відчувають особисту відповідальність за ботанічну пам’ятку нашого міста, вічнозелені фітонцидні шати якої потім ціле літо до пізньої осені дарують і дорослим, і дітям насолоду від відпочинку на свіжому повітрі.  Натомість толока по прорідженню молодої сосни, що росте на 2-гектарній площі справа від доріжки у Сосновий парк, вперше була проведена на початку червня минулого року.

Детальніше...

Просмотров: 71 | Дата: 13-06-2017

ЛОХВИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ЛОХВИЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

12.06.2017

№54

 Про скликання  22 сесії

Лохвицької міської ради 7-го скликання

 

Відповідно до пункту 8 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Скликати 22 сесію  Лохвицької міської ради 7-го скликання, пленарне засідання якої провести 22.06.2017 року о 14:00 в приміщенні адміністративного будинку міської ради у м.Лохвиця по вул. Перемоги,19.

Детальніше...

Просмотров: 65 | Дата: 12-06-2017

До 3-х камер системи зовнішнього відеоспостереження, встановленої  у Лохвиці на реалізацію міської бюджетної  програми «Безпечне місто – привабливе місто» влітку 2016 року,  днями додалися ще три точки відеофіксації.

Лохвичани вже звикли, заходячи на сайт Лохвицької міської ради у розділ «Web-камери міста», у онлайн-режимі проглядати картинку життя у таких громадських місцях, як міні-сквер навпроти пам’ятника А. Тесленку, пішохідний  перехід на  вул. Героїв України та дитячий майданчик у сквері Героїв України.

Детальніше...

Просмотров: 96 | Дата: 12-06-2017

Переймаючись питанням безпеки і комфорту людей, Лохвицька міська рада подбала про те, щоб у місті зник черговий «глухий закуток». Так на початку року було освітлено тротуар на вул. Героїв України (від колишнього цегельного заводу і до Фінського селища), а днями працівники міської служби благоустрою виконали роботи по продовженню мережі освітлення на вулиці Олега Коваленка. Для цього обабіч дороги навпроти лугу додатково встановлено 6 електроопор. На них по обидва боки облаштовано ліхтарі з економними електродіодними лампами (ЛЕД). Мешканці міста вповні оцінять нову зручність у осінньо-зимовий період, коли почне рано сутеніти, адже один ряд освітлює проїжджу частину вулиці, інший  – тротуар, яким лохвичани водять своїх дітей у ДНЗ «Теремок».

Детальніше...

Просмотров: 75 | Дата: 07-06-2017

Кров – це життя, а значить найцінніше з того, що одна людина може дати іншій. Тому ті небайдужі, котрі відчули свою готовність стати донорами заради порятунку інших, ті хто у своєму житті керується моральним принципом «чужого болю не буває», взяли участь у донорському дні, який 6 червня був проведений бригадою по заготівлі донорської крові у виїзних умовах Лубенської ОСПК на базі Лохвицької районної центральної лікарні. Планом передбачалося залучення близько 60 донорів, та вже на 12:00, тобто лише через 3 години від початку забору крові, 53 лохвичанина, серед яких 3 працівники Лохвицької міської ради, поділилися крапелькою свого здоров’я заради порятунку життя незнайомих хворих.

Детальніше...

Просмотров: 73 | Дата: 07-06-2017

Лохвицька міська рада, турбуючись про безпеку учасників дорожнього руху – водіїв і пішоходів – подбала про встановлення на перехресті вулиць Сенчанська і Героїв України світлофорного господарства, яке наразі працює у тестовому режимі.

 

Детальніше...

Просмотров: 82 | Дата: 07-06-2017

У неділю 4 червня о 18:00 лохвичани зібралися на центральній вулиці міста, навпроти парку Перемоги, аби всією дружною громадою відзначити одне з найбільших християнських свят – Трійцю, або, як його ще називають у народі, «зелену неділю».

 Від початку атмосферою духовності і збережених прадавніх традицій наповнився захід завдяки церемонії освячення клечання, яке у супроводі півчих церковного хору  провів настоятель Благовіщенського храму протоієрей Михаїл Товстяк. 

Детальніше...

Просмотров: 115 | Дата: 06-06-2017

Щиро вітаю вас із величним християнським святом  – Днем Святої Трійці. У цей день ми вшановуємо всемогутнього триєдиного Бога – Отця, Сина і Святого Духа, –  який дарував людству її величність Природу – колиску життя й натхнення на прекрасне.

День Святої Трійці – одне з найважливіших свят, що розкриває глибини християнської віри. Це свято є Днем народження Христової Церкви, коли Дух Святий зійшов на апостолів на п’ятдесятий день після Пасхи і  благословив їх нести у  світ силу Христової віри, в основою якої –  любов і милосердя.

Детальніше...

Просмотров: 61 | Дата: 02-06-2017

Ось і виросли малюки, які ще недавно вчилися ходити, говорити. Здається, тільки вчора вони прийшли перший раз із мамами за ручку в дитсадок,  – а вже прийшла пора сказати йому прощальні слова. Настав цей довгоочікувальний день – випускний – перший крок дитини у самостійне життя. Попереду школа – шкільні радості, шкільні товариші, перерви, дзвінки. Перші труднощі, відповіді біля дошки, оцінки і домашні завдання…

Детальніше...

Просмотров: 80 | Дата: 02-06-2017