Среда, 23-08-2017, 00:24 | Вхід

Новини міста


Сторінки: « 1 2 ... 75 76 77 78 79 ... 81 82 »

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни!
Шановні лохвичани та гості міста!

Щиро вітаю вас з Днем Перемоги - днем доблесті і героїзму нашого народу! 9 Травня стало для нас днем свята і скорботи, днем нашого національного тріумфу, національної гідності, символом героїчного минулого, даниною глибокої шани до солдатського подвигу.

Детальніше...

Просмотров: 588 | Дата: 08-05-2013

Шановні лохвичани та гості міста!

 Прийміть найщиріші вітання з нагоди Світлого Воскресіння Христового  - найбільшого православного свята!
У цей Великий День ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми відчували його захист і підтримку, тож нехай він  дарує всім нам щастя, радість та непохитну віру в краще майбутнє!

Детальніше...

Просмотров: 559 | Дата: 04-05-2013

        Через 27 років після катастрофи для когось Чорнобиль - це „зона відчуження”. Для когось - криміногенна зона. Для когось – експериментальний полігон для науки .  Для нас це Батьківщина. Це зона національної трагедії.

        Як жорстоко і несправедливо склалася доля цього колись затишного патріархального поліського містечка. 27 років тому його накрила розбурхана радіаційна хмара, а його назва  на віки уособила собою найстрашніше техногенне горе в історії людства.

Детальніше...

Просмотров: 788 | Дата: 26-04-2013

20 квітня наша лохвицька громада дружно і, головне, плідно трудилася в Сосновому парку. Адже в цей день вся Україна святкувала День Довкілля - день, коли спільними зусиллями хочеться навести лад і чистоту в місті, допомогти природі прокинутися після зимового сну та з новими силами квітнути і радувати нас. З таким бажанням працівники державних та приватних установ  нашого міста приступили до спільної боротьби з чагарниками, які заполонили це улюблене місце відпочинку всіх лохвичан.

Детальніше...

Просмотров: 737 | Дата: 20-04-2013

 До уваги громадян,  які користуються 
городніми земельними ділянками в межах території Лохвицької міської ради

Виконком Лохвицької міської ради повідомляє, що в квітні - травні 2013 року буде проведено інвентаризацію, перереєстрацію, укладення договорів оренди земельних ділянок під городами згідно наступного графіка...

Детальніше...

Просмотров: 973 | Дата: 16-04-2013

Шановні лохвичани!

13 квітня засяяли чистотою Парк Перемоги та лохвицькі вулиці, які ви прибрали кожен за місцем своєї роботи. Дякую всім за добру працю по опорядженню міста і вітаю вас із Днем довкілля! Це високе за своїм змістом всесвітнє свято щороку прилучає нас до етики спільного піклування про природу.
Сосновий парк – улюблене місце відпочинку лохвичан, ботанічна пам’ятка, ключовий зелений ресурс Лохвиці. Минулого року ми всією громадою добряче потрудилися над його розчисткою і Сосна  почала набувати охайного, привабливого вигляду.

Детальніше...

Просмотров: 630 | Дата: 15-04-2013

З метою активізації екологічного руху в Україні 12 квітня 2013 року в Чорнухинському центрі культури та дозвілля «Зоря» проводився зональний етап обласного конкурсу-огляду екологічних агітбригад, театрів (шоу) позашкільних закладів. Тема конкурсу – «Земля – наш спільний дім». Серед восьми учасників дипломом І ступеня Полтавського обласного ЕНЦУМ нагороджена екологічна агітбригада «Паросток» Лохвицького міського ЕНЦУМ (керівник Каблучка С.І.). Учасники агітбригади запрошені 14 травня 2013 року для участі в обласному конкурсі екологічних агітбригад.

Детальніше...

Просмотров: 634 | Дата: 12-04-2013

Вихованець театрального гуртка Лохвицького міського центру дитячої та юнацької творчості Козирка Владислав здобув ІІ місце на конкурсі читців.

5 квітня 2013 року у Гадяцькому училищі культури ім. І.П. Котляревського відбувся обласний конкурс читців «Поетична зірка» учнів мистецьких та позашкільних навчальних закладів області, в якому взяли участь читці –декламатори з Великої Багачки, Зінькова, Гадяча, Полтави. Лохвиччину представляв Владислав Козирка, вихованець театрального гуртка «Веселковий дивоцвіт», що діє при Лохвицькому міському ЦДЮТ. За виконання літературної композиції за творами українських поетів
«Відродися, Тарасе!» та читання вірша С. Руданського «Вір, не вір, а не кажи «брешеш» Владислав отримав почесне друге місце.

Детальніше...

Просмотров: 623 | Дата: 05-04-2013

29 - 30 березня 2013 року у м. Полтава було проведено заключний етап обласного огляду – конкурсу театральних колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Отримавши перемогу у зональному огляді – конкурсі, який проходив у смт. Велика Багачка та ввійшовши  в п’ятірку кращих дитячих театральних колективів області театральний колектив «Веселковий дивоцвіт» Лохвицького міського ЦДЮТ  ( керівник Козирка Л.В.) представляв виставу за мотивами п’єси І. Цунського «Кращі ліки від зла».

Детальніше...

Просмотров: 586 | Дата: 02-04-2013

Шановні працівники й ветерани житлово-комунального господарства
та сфери побутового обслуговування лохвичан!

         Ви покращуєте добробут і соціальне самопочуття людей. І в цьому вам допомагають професійне ставлення до справи, ініціативність, відповідальність.
Завдяки комунальникам з року в рік змінюється загальний вигляд нашого рідного міста. Лохвиця  стає більш чистою, впорядкованою, освітленою, квітучою. Поліпшується якість водопостачання і водовідведення, утримання будинків та прибудинкових територій.
Представники сфери побутового обслуговування надають послуги з ремонту взуття , пошиття та ремонту одягу, прання, працівники перукарень роблять лохвичан  красивими, доглянутими, а їх життя – комфортнішим.

Детальніше...

Просмотров: 871 | Дата: 13-03-2013