Среда, 28-06-2017, 05:39 | Вхід

Новини міста


Сторінки: « 1 2 ... 75 76 77 78 79 80 »

День міста цього року пройшов особливо яскраво. Із самого ранку святкування розпочали спортсмени, які зіграли у волейбол та футбол. Потім маленькі та юні лохвиченята, всі в цікавих мальовничих костюмах та пишних сукнях, зібралися в міському сквері, щоб продемонструвати свої таланти та вміння. І так до самого вечора було на що подивитися і що послухати: історичні кутки міста співали, танцювали та варили кашу, учасники та переможці конкурсу «Лохвиця має талант» дивували та розважали. Звучали привітання з вуст районного керівництва, міського голови В.І.Демчука, депутата обласної ради М.М.Кривошеї. Переможців у номінаціях «Золота вежа», «Моя квітуча оселя» було нагороджено грамотами та подарунками.
Святковий танцювальний настрій подарували жителям Лохвиці гурт «Краяни» та Олександр Онофрійчук. Дуже сподобався і святковий феєрверк.

Детальніше...

Просмотров: 809 | Дата: 15-09-2012

13 вересня Лохвицька громада зібралася біля вічного вогню в центрі нашого міста з нагоди Дня визволення Лохвиці від німецько-фашистських загарбників. До жителів міста звернулися: голова райдержадміністрації Заславець А.П., голова райради Кірієвська Л.П., Лохвицький міський голова Демчук В.І., голова районної ради ветеранів Яременко А.В. Громадянську панахиду по всіх загиблих у війні та при визволенні міста відправив благочинний Лохвицького округу протоієрей Михаїл Товстяк. Всіх полеглих воїнів вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до вічного вогню.

Детальніше...

Просмотров: 851 | Дата: 13-09-2012

01 вересня у загальноосвітніх навчальних закладах відбулися урочисті лінійки з нагоди Дня Знань та початку нового навчального року. Всі школи гостинно відкрили перед своїми вихованцями двері у храм науки, щоб повести школярів шляхами духовності та знань. Представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування побували на урочистостях та привітали зі святом педагогічні й учнівські колективи. Міський голова В.І.Демчук став учасником свята у Лохвицькій ЗОШ І-ІІІст. №2.

Детальніше...

Просмотров: 845 | Дата: 01-09-2012

24 серпня відбулося районне свято врожаю, у рамках якого організовано урочисту ходу представників сільськогосподарських підприємств району, відбулося освячення районного короваю та обмолот останнього снопа. Хліборобів району привіталиголова м. Лохвиця Демчук В.І, голова районної державної адміністрації Заславець А.П., голова районної ради Кірієвська Л.П., депутат обласної ради, кандидат у депутати до Верховної ради України Кривошей М.М.. Передовикам жнив було вручено Почесні грамоти, а всіх присутніх на святі почастували короваєм з нового врожаю.

Детальніше...

Просмотров: 870 | Дата: 24-08-2012

24 серпня увечері у центральному сквері м. Лохвиці відбулися урочистості з нагоди 21-ї річниці Незалежності України. Жителів та гостей міста з державним святом привітали голова міста Лохвиця Демчук В.І., голова районної державної адміністрації Заславець А.П., голова районної ради Кірієвська Л.П., депутат обласної ради, кандидат у депутати до Верховної ради України Кривошей М.М., які вручили Почесні грамоти кращим працівникам державних установ району, посвідчення про занесення на районну Дошку Пошани передовикам виробництва та кращим працівникам установ і організацій району.

Детальніше...

Просмотров: 725 | Дата: 24-08-2012

23 серпня з нагоди Дня Державного Прапора відбувся мітинг та церемонія урочистого підняття Державного Прапора. Учасників зібрання привітали голова м. Лохвиця Демчук В.І., перший заступник голови райдержадміністрації Шиян М.О.,голова районної ради Кірієвська Л.П.. Керівники району поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку. В урочистій обстановці Очкусь Б.П., завідувач Лохвицького районного сектору управління державної міграційної служби в Полтавській області, вручив паспорти громадян України чотирьом юним лохвичанам, котрі досягли 16 – річного віку.

Детальніше...

Просмотров: 1129 | Дата: 23-08-2012

До уваги юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців!

Відповідно до пункту 1 наказу Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11 жовтня 2010 року № 457 «Про затвердження та скасування національних класифікаторів» з 1 січня 2012 року набрав чинності національний класифікатор України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» (далі - КВЕД-2010).

Детальніше...

Просмотров: 1042 | Дата: 12-07-2012

07 липня у Сосновому парку м. Лохвиця вся міська громада зібралася , щоб відсвяткувати найтаємничіше свято літа - свято Івана Купала «Купальська містерія». У програмі якого відбулося: театралізоване дійство; концертна програма за участі колективів та виконавців району, ігри, конкус вінка. Зі святом привітали міський голова м. Лохвиця Демчук В.І.

Детальніше...

Просмотров: 945 | Дата: 09-07-2012

24 червня 2012 року вся громада нашого міста святкувала День молоді. Зібралися всі - від малого до великого. Адже це свято не лише для юних, а й для тих, у кого в душі завжди буяє молодість.
Всіх мешканців нашого міста за традицією привітали керівники району та міський голова. Святкову атмосферу створювали музичні рок-гурти з Лохвицького району та сусідніх міст.
Як усі й очікували, свято закінчилося феєрверком та дискотекою.

Детальніше...

Просмотров: 851 | Дата: 24-06-2012

22 червня 2012 року лохвичани зібралися біля вічного вогню в центрі міста, щоб згадати ті страшні дні, коли на наші землі вторглися війська нацистської Німеччини. Виступаючими на мітингу були голова райдержадміністрації Заславець А.П., голова районної ради Кірієвська Л.П., міський голова В.І.Демчук, заступник військового комісара Лохвицького райвійськкомату, голова спілки ради ветеранів Яременко А.В. Пам'ять померлих вшанували хвилиною мовчання.

Детальніше...

Просмотров: 793 | Дата: 22-06-2012