Среда, 28-06-2017, 05:36 | Вхід

Новини міста


Сторінки: « 1 2 ... 76 77 78 79 80 »

15 червня 2012 року в міському Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. «Медиків» прийшли привітати керівник апарату облдержадміністрації Пархоменко В.О., депутат обласної ради Кривошей М.М., голова райдержадміністрації Заславець А.П., голова районної ради Кірієвська Л.П., міський голова В.І.Демчук, головний лікар Лохвицької ЦРЛ Бурлей В.В.. Концертну програму організували самі винуватці свята і показали свій артистизм та творчі здібності.

Детальніше...

Просмотров: 688 | Дата: 15-06-2012

1 червня, у перший день літа, вся міська громада святкувала День захисту дітей. У центральному сквері м.Лохвиця відбувся традиційний «Марафон Милосердя». Мета заходу - привернути увагу громадськості до дитячих проблем - надання матеріальної допомоги дітям, котрі проживають у сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах.

Детальніше...

Просмотров: 778 | Дата: 01-06-2012

До уваги жителів м. Лохвиця та с.Криниця,
які перебувають на квартирній черзі при виконкомі
Лохвицької міської ради!

У зв'язку із формуванням в Україні Єдиного державного реєстру громадян, що потребують поліпшення житлових умов, Вам необхідно ДО 11 ЧЕРВНЯ 2012 РОКУ з'явитися до Лохвицької міської ради для поновлення особистих даних своєї справи.

Детальніше...

Просмотров: 1037 | Дата: 16-05-2012

9 травня вся країна святкує День Перемоги у Великій Вітчизняній війні. 67-річницю цього величного свята відзначили і лохвиччани. На площі біля Вічного вогню зібралися жителі нашого міста, гості та ветерани. Привітальні слова звучали з вуст депутата Полтавської обласної ради М.М.Кривошеї, голови РДА А.П.Заславця, голови районної ради Л.П.Кірієвської, міського голови В.І.Демчука, котрий був і ведучим цього свята, учня гімназії №1 та ін.

Детальніше...
Просмотров: 782 | Дата: 09-05-2012

28 квітня, у День довкілля, лохвицька громада активно трудилася у Сосновому парку нашого міста на суботнику. Прийняли участь майже всі організації та підприємства м. Лохвиця. Завдяки розчищенню порослі бузини «легені» нашого міста стали чистішими.
А минулого тижня був наведений порядок на територіях біля підприємств і організацій міста.
Дякуємо за активну участь і небайдужість громадянам Лохвиці!

Детальніше...
Просмотров: 822 | Дата: 28-04-2012

26 квітня у центральному парку Перемоги м. Лохвиця біля пам’ятника героям-чорнобильцям відбувся мітинг-реквієм, присвячений 26-ій річниці аварії на Чорнобильській АЕС. До присутніх звернулися голова м. Лохвиця Демчук В.І., заступник голови районної державної адміністрації Батрак М.В., голова районної ради Кірієвська Л.П., голова Лохвицької районної громадської організації «Чорнобильці Лохвиччини» Шиш О.М., голова профкому ПАТ «Склоприлад»

Детальніше...
Просмотров: 736 | Дата: 26-04-2012

17 квітня у приміщенні Лохвицької міської ради відбулася нарада керівників лохвицьких організацій, установ, закладів усіх форм господарювання з питань проведення весняного двомісячника з благоустрою.
В центрі уваги були питання організації Дня довкілля 20-21 квітня та загальноміської акції з розчищення Соснового парку, яка відбудеться 28 квітня.

Детальніше...
Просмотров: 753 | Дата: 17-04-2012

Шановні лохвичани та гості міста!


Прийміть найщиріші вітання з нагоди Світлого Воскресіння Христового  - найбільшого православного свята!
Воскресіння Христа – це  торжество справедливості та символ перемоги добра над злом. Нехай цей Великий День дарує всім нам щастя, радість та непохитну віру в краще майбутнє!
Бажаю вам завжди бути у повній гармонії зі своєю совістю, навчитися прощати та творити тільки добрі і праведні справи...

Детальніше...
Просмотров: 787 | Дата: 13-04-2012

Саме таким був лейтмотив зустрічі за круглим столом трудового активу міста Лохвиця з міським головою та керівництвом району 4 квітня.
Міський голова В.І.Демчук доповів про підсумки 2011 року у сфері соціально-економічного розвитку громади та плани на поточний рік.
Голова райдержадміністрації А.П.Заспавець ознайомив громадськість з пріоритетними напрямками розвитку району у 2012 році , планами...

Детальніше...
Просмотров: 676 | Дата: 04-04-2012

19 березня, Гімназію №1 відвідав Микола Володимирович Томе́нко — український політик та громадський діяч. Народний депутат України 4-го, 5-го і 6-го скликань, заступник голови Верховної Ради . Автор кількох наукових монографій, серед яких «Історія української Конституції», «Абетка української політики», «Теорія політики», «Теорія українського кохання», «Український романтик Микола Гоголь» та інші, а також близько ста статей та досліджень. Автор сленгового неологізму Біг-морди.

Детальніше...
Просмотров: 838 | Дата: 19-03-2012