37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

Зберегти те, що маємо

DSC03475sПриміщення Будинку культури у селі Гаївщина збудоване у 1967 році. Відтоді, як і в багатьох селах району, тут процвітала художня самодіяльність. Та навіть більше: частину будівлі займала бібліотека, яка вважалася однією з кращих на Лохвиччині. На її базі часто проводилися виїзні семінари. Багато років цим просвітницьким закладом завідувала Л.В. Дрига.

Та в минулому залишилися ті славні часи, застарів колись багатий книжковий фонд, не стало читальної зали, відійшли від справ люди, які вдихали життя у бібліотечний заклад.

 Із часом тут обвалився коридор, адже приміщення Будинку культури не опалюється, а в тій частині, де раніше була бібліотека, потроху повибивали вінка…

Підготовчі моменти 5-ї сесії

DSC03349s9 січня у вівторок під головуванням Лохвицького міського голови Віктора Радька відбулося засідання колегії ради, на якому депутати попередньо розглянули проекти рішень по питаннях порядку денного 5-ї сесії Лохвицької міської ради 7 скликання, призначеної на четвер 11 січня.

На дорадчому засіданні були присутні 20 депутатів із 26 обраних, що черговий раз засвідчило активність депутатського корпусу, обраного об’єднаною територіальною громадою.

Крім того, плідним був і ранок вівторка: свої передсесійні засідання провели дві постійні депутатські комісії – з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова Анатолій Білан) та з питань водно-земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, зв’язку та екології (голова Олександр Хоменко).

7 січня – Різдво Христове

11d0c3f5b02f4f67a86be308b1ecd2afШановні мешканці Лохвицької об’єднаної територіальної громади!

Сердечно вітаю вас із величним і радісним християнським святом – Різдвом Христовим, яке кожною людиною сприймається як символ злагоди та любові до ближнього.

Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності, від яких залежить благополуччя нашої громади і всієї України. Тому у це світле свято хочеться побажати миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, душевної рівноваги та всіх благ! Нехай з Різдвом Христовим розквітне для вас кожен день, і Віфлеємська зоря освітить вам шлях до добробуту та процвітання.
Хай Різдво змінить ваші турботи на радість, а будні – на свято.
Щиро бажаю вам гарного настрою і наснаги для здійснення всього задуманого. Нехай у наших серцях завжди буде любов, щоб допомагати ближнім і самим ставати кращими!

Божої вам благодаті, веселих і щасливих свят! Із Різдвом Хоистовим!

                                                                                                                                             Віктор Радько,

Лохвицький міський голова

Служба благоустрою – на впорядкуванні міста

05012018Допоки цьогорічна відносно тепла зима відтерміновує роботи по розчистці снігу для робітників Лохвицької міської служби благоустрою, основним завданням для них стало опорядження міста. Нещодавно вони працювали на двох центральних лохвицьких вулицях – Сенчанській і Шевченка, випилявши навислі над тротуарами гілки дерев. Таким чином вони підготували плацдарм дій для нового трактора ДТЗ 5404К, яким КП «Лохвиця-сервіс» планує розчищати тротуарні доріжки міста.

Фури знову безчинствують у Лохвиці

04012018Варто тільки котромусь із водіїв великовагових автомашин помилитися і на перехресті вулиць Сенчанської і Героїв України повернути не у напрямі виїзду з Лохвиці, а в бік центру, як це закінчується неприємностями для міста. Вже другий раз поспіль, розвертаючись, фури буквально «зносять» декоративну металеву огорожу, що тягнеться від перехрестя до поворотку на вул. Перемоги.