Воскресенье, 24-09-2017, 23:23 | Вхід

Конкурс на заміщення вакантної посади

Лохвицька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста із зв’язків з громадськістю.

До участі в конкурсі запрошуються особи, які є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають повну вищу освіту за спеціальністю «Журналістика» або «Філологія», освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на державній службі на посаді не нижче спеціаліста не менше 3 років або стаж роботи в інших сферах управління не менше 5 років, вміння працювати з персональним комп’ютером.

Для участі в конкурсі подається заява на ім’я міського голови, до якої додаються: заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см, копії паспорта, документів про освіту, військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних), декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік за формою, передбаченою ЗУ «Про засади запобігання і протидії корупції».

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення в кабінеті №5 приміщення Лохвицької міської ради.

Довідки за телефоном 3-18-49.