Среда, 23-08-2017, 00:20 | Вхід

Міський голова

Радько Віктор Іванович

Лохвиця радо відчиняє свої двері всім, хто має добре серце і щиру душу.
Наше рідне місто по своїй унікальності та красі, доброзичливості та гостинності людей – єдине в світі!
Воно має цікаву багатолітню історію, сьогодні розвивається й заслуговує на перспективне майбутнє.
Місто з самобутніми традиціями і культурою славне прекрасними працьовитими людьми, які завжди були і є його гордістю. Дружня лохвицька громада по-справжньому любить свій рідний дім і злагоджено працює, примножуючи трудові досягнення, добробут, створюючи затишок, пильно оберігаючи вікові надбання.

Запрошую всіх бажаючих пізнати один з привабливих куточків Полтавщини – Лохвицю, познайомитися з її життям, помилуватися краєвидами, поринути в історію.

Наше місто має і значний економічний потенціал. Тому Лохвиця гостинна і до представників ділових кіл для налагодження конструктивної співпраці. Тут Ви знайдете надійних партнерів та підтримку міської влади в реалізації взаємовигідних проектів.

Щиро радий буду бачити Вас у Лохвиці. Впевнений: місто подарує незбутні враження і Ви полюбите його так, як люблять самі лохвичани!

Будьте бажаними гостями як на веб-сайті Лохвицької міської ради, так і в місті. Дізнавайтеся про святкове та буденне життя нашої громади, діяльність керівництва та депутатського корпусу Лохвицької міської ради!

 


pdfДекларація Радька В.І. за 2014 рік

pdfДекларація Радька В.І. за 2015 рік

pdfДекларація Радька В.І. за 2016 рік