Четверг, 24-08-2017, 03:19 | Вхід

Новини міста


Асфальт до Грицькового мосту

Відрізок дороги, що з’єднує Грицьків міст із в’їздом у житлову зону вулиці Гагаріна, для багатьох лохвичан, зокрема для жителів мікрорайону Гудзюрина, має фактично стратегічне значення. Цим маршрутом вони користуються, щоб відвезти своїх дітей  до дитсадка «Орлятко» та і діставатися у центр їм навпрошки вулицею Берегова через Сосновий парк, кажуть, зручніше. От тільки одна проблема – якраз на тому відрізку дороги, що  йде від мосту і який неможливо обминути, чи об’їхати, ніколи не було асфальтового покриття. Колись зроблена щебенева висипка давно «пішла у землю», натомість  утворилися вибоїни, що щедро наповнювалися водою після дощу. А це тільки ускладнювало ситуацію не тільки для водіїв авто, а й для велосипедистів, адже цей вид транспорту є досить популярним серед мешканців нашого міста.

Знаючи про цю проблему з дорогою, Лохвицький міський голова Віктор Іванович Радько ініціював її включення до переліку об’єктів, що першочергово підлягають капітальному  ремонту  у 2017 році.

Роботи було розпочато ще у квітні з вирівнювання  дорожньої поверхні грейдером. На початку травня було завезено щебінь фракції 0-7мм, що дозволило добре ущільнити подушку під майбутнє тверде покриття. 

18 травня ТОВ «Лохвицяшляхбуд», якому міська рада замовила виконання дорожніх робіт, озброївшись відповідною технікою, вже зранку прокладало перші метри асфальту на вулиці Гагаріна. А 23 травня роботи по укладці асфальту біля Грицькового мосту було завершено. По всій довжині цього відрізка дороги, що становить 378 метрів, тепер іде гарне асфальтове покриття, товщина якого 5 см (в ущільненому виді).

І вже 25 травня, після проведеного щебеневого висипання, «Лохвицяшляхбуд» приступає до укладання асфальту на вулиці Котляревського, яка разом з вулицею Партизанською теж входить у перелік об’єктів, що підлягають  капітальному ремонту в цьому році.