Воскресенье, 24-09-2017, 23:23 | Вхід

Новини міста


БАНАЛЬНИЙ ВАНДАЛІЗМ ЧИ СПЛАНОВАНА ДИВЕРСІЯ?

Запитання саме такого змісту задають лохвичани, дізнавшись сьогодні про чергову наругу над містом і людьми, котрі мають бажання зробити його красивішим. Після «любителів» дармових зелених  насаджень,  на руках і совісті яких – зникнення 6 деревець з каштанової алеї та 11 кущів самшиту від пам’ятника Героям Небесної сотні, сьогодні вночі у місті поорудували справжні злочинці. Діяли таємно, швидко, і, явно не поодинці.

        Напередодні до ладу було приведено клумбу біля пам’ятника Архипу Тесленку. Аби ця ділянка мала пристойний вигляд, по периметру її обклали бордюрною  плиткою. Люди працювали, фактично до 19 години, адже на наступний день було заплановане впорядкування пам’ятника і прилеглої до нього ділянки.

        Ранок 28 квітня. Працівники, прибувши сюди з наміром продовжити роботу, застали таку картину: з цементного розчину, яким у землі фіксували плитку, витягнуто, а потім взагалі вивезено з місця всі 65 бордюрів, загальною вагою, певно, в тонну!

Тут вже мова йде не про людське сумління чи його відсутність. Це, однозначно, злочинні дії, по факту яких працівниками Лохвицького відділу поліції відкрито кримінальне провадження.

        Шановні лохвичани! Міська рада звертається до вас із  проханням: якщо вам відома будь-яка інформація по факту викрадення бордюрів у центрі міста, повідомте про це нам за тел. 3-14-42 або у відділ поліції за тел. «102» (конфіденційність гарантується).

  Ми з вами не можемо залишити безкарними вандалів, які цього разу організувалися у зграю, аби завдати місту шкоди. Покараймо цих диверсантів міського розливу!