Четверг, 24-08-2017, 03:20 | Вхід

Новини міста


Біг заради гармонії

Всесвітній біг миру заради гармонії – це міжнародна естафета, що проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби, і гармонійного співіснування народів у світі. Всесвітній біг миру заради гармонії проводиться у понад 155 країнах світу протягом останніх 30 років.  Він пропагує здоровий спосіб життя і соціальну активність. До складу команд Всесвітнього бігу миру заради гармонії у різних країнах світу входять любителі бігу, які у повсякденному житті займаються різними справами, однак знаходять можливість частину свого часу й енергії віддавати естафеті, оскільки відчувають і глибоко вірять, що ці зусилля насправді зміцнюють дружбу між людьми, сприяють становленню гармонійних стосунків між державами і народами.

18 червня бігуни української команди стартували в Запоріжжі. Команда рухалася теренами Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської, Черкаської, Полтавської областей. Фінішують українці 28 червня на День Конституції у Сумах. До того ж Україна привнесла власну традицію, коли адміністративні межі міст, районів і областей обов’язково долаються символічною передачею палаючого факела від представників однієї громади до іншої.

Вчора ввечері команда українських бігунів побувала у нашому місті. Спортсменів радо зустріла делегація лохвичан, на чолі якої виступив Лохвицький міський голова Віктор Радько. Він подякував спортсменам різного віку за їхню активність і вручив їм  кубок. І навіть раптовий дощ  не завадив паланню факела і фото на добру згадку про ці спортивні відвідини Лохвиці.