Четверг, 21-09-2017, 12:26 | Вхід

Новини міста


Благоустрій міських кладовищ

Лохвицька міська рада за участі працівників міських комунальних служб проводить заходи благоустрою на територіях трьох міських кладовищ, адже саме зі стану місць останнього людського спочинку можна судити про рівень культури окремо взятого населеного пункту. Недаремно ж кажуть: де немає культури смерті, там настає смерть культури.  

        Для зручності відвідуючих на територіях всіх кладовищ встановлено контейнери для збору сміття та дерев’яні вбиральні. На так званому новому кладовищі по вул. Соколовського найближчим часом планується встановлення бетонного паркану та металевих воріт, що вже зроблено на цвинтарі в мікрорайоні 3-ї школи та на Благовіщенському кладовищі (мікрайон гімназії №1).

Продовжує турбуватися про рідну Лохвицю і Почесний громадянин нашого міста О.В. Ведмідь. Лохвичани добре пам’ятають, що завдяки йому у 2012 році на території Благовіщенського кладовища з’явилася культова споруда – капличка. А нещодавно за його фінансування на цьому місці споруджено господарську будівлю з вбиральнею та через усю територію кладовища прокладено асфальтову доріжку.