Четверг, 24-08-2017, 03:16 | Вхід

Новини міста


Будується дорога на вулиці Партизанській

«Діждалися!» – саме це слово найчастіше звучить від мешканців вулиці Партизанська, коли вони виходять зі своїх подвір’їв, щоб на хвильку обізватися до працівників ДП «Лохвицький шлях», адже саме це підприємство на замовлення Лохвицької міської ради виконує капітальний ремонт проїжджої частини вищезгаданої вулиці. До загальної картини одна літня жінка додала свій красномовний коментар: «Я на цій вулиці 50 років мешкаю. Ото скільки тут живу, стільки ми дорогу й просимо…».

Ще на початку року Лохвицька міська рада включила вулицю Партизанську (разом з вулицями Котляревського і Гагаріна) у перелік об’єктів першочергового ремонту.

І ось зранку 18 липня працівники підприємства приступили до найвідповідальнішої  фази дорожніх робіт  – укладання асфальту. З боку вулиці Урожайної (колишня Паризької комуни) – поточний ремонт дорожнього покриття, далі – капітальний. Протяжність об’єкта будівництва – 843 м, ширина проїжджої частини – 4,5 м, площа покриття – 2292 м2. Згідно зі зведеним кошторисом загальна вартість будівництва складає 995 972 грн., з них частка  міського бюджету – 497 986 грн., адже  нова дорога на вулиці Партизанській будується на умовах 50-відсоткового співфінансування з обласного та міського бюджетів.