Вторник, 26-09-2017, 04:07 | Вхід

Новини міста


Депутатська комісія в дії

27 липня члени постійної депутатської комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді, фізкультури і спорту, головою якої є депутат міської ради О.В. Горобець, ініціювали виїзне засідання на базі популярного серед лохвицької юні позашкільного закладу –Станції юних техніків (директор С.В. Чайка).  

В яких умовах займаються гуртківці і що потрібно зробити, аби їх перебування тут було не тільки пізнавальним, а й комфортним – відповідь на це питання депутати якраз і вирішили отримати безпосередньо на місці.

 Зовні будівля станції завдяки проведеному кілька років тому ремонту має фактично бездоганний вигляд. А от всередині приміщення (а це 125 квадратних метрів) потребує змін. Щоб покращити стан 6 гурткових кімнат, потрібно зробити відкоси на вікнах, поштукатурити панелі, пофарбувати підлогу, підладнати стелю та замінити ненадійні світильники, які через вібрацію, спричинену транспортним рухом за вікнами, постійно виходять з ладу.

Тож  наступним кроком комісії буде клопотання перед депутатським корпусом міської ради про виділення коштів на внутрішній ремонт приміщення Станції юних техніків, аби створити гідні умови перебування для 60-ти юних гуртківців.