Вторник, 26-09-2017, 03:54 | Вхід

Новини міста


Державному Прапору України присвячується

З нагоди двох величних загальнонаціональних свят – Дня Державного Прапора та 26-го Дня Незалежності України 23 серпня перед приміщенням районної ради відбувся мітинг, на якому у лохвицьке небо урочисто здійнявся український синьо-жовтий двоколор.

Щирі слова привітань учасники святкового зібрання того дня приймали від першого заступника голови РДА О.І. Папірненко, керуючої справами виконавчого апарату райради О.А. Литвиненко, військового комісара Лохвицького райвійськкомату М.О. Шияна та Лохвицького міського голови В.І. Радька, який,  звернувшись до своїх співвітчизників, мешканців та гостей міста,  сказав:

– З того часу, як над нашою країною замайорів синьо-жовтий Державний Прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати і здобутки. Ми усвідомили справжню цінність нашої незалежності, яка набула нового особливого значення для кожного українця.  Зараз синьо-жовтий двоколор виконує важливу функцію для цілої нації – він уособлює віру українців у перемогу над східним агресором, а для воїнів-захисників слугує справжнім духовним оберегом! Вітаючи вас із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України, я від щирого серця бажаю, щоб життя ваше завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого рідного українського стягу: синім і мирним, як небо, та радісно-золотистим, як пшеничні поля. І хоч нині перед Україною і її громадянами стоять складні і великі завдання, я переконаний –  разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності! Нехай наша спільна праця буде плідною та натхненною, а здобутки – вагомими й переконливими! Щиро зичу всім  здоров’я і  миру, нових досягнень і розквіту нашій громаді в ім’я щасливого майбутнього  незалежної України!