Вторник, 26-09-2017, 18:24 | Вхід

Новини міста


Дещо про камери і вандалів

До 3-х камер системи зовнішнього відеоспостереження, встановленої  у Лохвиці на реалізацію міської бюджетної  програми «Безпечне місто – привабливе місто» влітку 2016 року,  днями додалися ще три точки відеофіксації.

Лохвичани вже звикли, заходячи на сайт Лохвицької міської ради у розділ «Web-камери міста», у онлайн-режимі проглядати картинку життя у таких громадських місцях, як міні-сквер навпроти пам’ятника А. Тесленку, пішохідний  перехід на  вул. Героїв України та дитячий майданчик у сквері Героїв України.

Завдяки продовженню дії програми віднедавна під прицілом камер знаходяться пішохідні переходи з інтенсивним рухом транспорту – навпроти приміщень Будинку культури та магазину «АТБ», а також територія навпроти шиномонтажу «Шипшина» в бік бару «Оболонь».  

Ефектом від раніше встановлених камер у місцях загального користування можна назвати підвищення ефективності роботи поліції шляхом збільшення кількості розкритих «за гарячими слідами» правопорушень та  попередження  дій вандалів, котрі, до речі, не полишають спроб щось сплюндрувати у місті.

Так навесні такі «дбайливі лохвичани» вирвали з корінням 3 трояндові кущі (із 170 висаджених) на клумбах у міні-сквері біля Будинку культури, які, як на прикрість,  якраз не потрапляли під приціл встановленої там камери. І треба ж було додивитися! Певно, через той таки сайт…

Відтоді поле захвату цієї камери відкореговано, аби нікому не було спокуси привласнювати собі міські квіти.

 А ласі до громадського добра хай начуваються  –  місто за ними спостерігає!