Вторник, 19-09-2017, 15:42 | Вхід

Новини міста


До уваги громадян, жителів м. Лохвиця та с. Криниця!

Лохвицьке районне лабораторне відділення Гадяцького МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ ДСЕСУ» повідомляє, що за результатами лабораторного дослідження води у річці Суха Лохвиця (район вул. Берегова) від 1.07.2016 року індекс ЛКП (лактозо-позитивні кишкові палички) становить 12 тисяч КУО/дм куб. води при допустимому нормативному показнику не більше 5 тис. КУО/дм куб.

У зв’язку з такою ситуацією, з метою упередження епідемічних ускладнень, враховуючи високу температуру повітря навколишнього середовища, районна санепідслужба пропонує:

        1.Заборонити купання у річці Суха Лохвиця – негайно, до нормалізації мікробіологічних показників у відповідності до чинних санітарних норм СаН ПіН 4630-88 «Санітарні правила та норми охорони поверхневих вод від забруднення».

2.Через засоби масової інформації попередити населення про ситуацію, що склалася, повідомити про заборону купання шляхом встановлення попереджувальних табличок в місцях купання.

        Відбір зразків води з річки Суха Лохвиця районна санепідслужба здійснює, згідно з планом моніторингу, щовівторка, з одержанням результатів кожної п’ятниці – відповідно до методики досліджень.

        Слід відзначити, що різке погіршення якості води за мікробіологічними показниками (27.05.2016 року індекс ЛКП становив 2.300 тис./л, 17.06.2016 – 4,300 тис./л) можна пояснити значними атмосферними опадами, що спричинили забруднення водоймищ, та високою температурою повітря.

Про одержання позитивних результатів дослідження води, що відповідатимуть нормам, буде повідомлено додатково. 

                І. Назаренко,

завідувач Лохвицького РЛВ