Воскресенье, 23-07-2017, 08:51 | Вхід

Новини міста


До уваги жителів м.Лохвиця та с.Криниця!

Триває громадське обговорення по питанню добровільного об'єднання територіальних громад району в Лохвицьку територіальну громаду з центром у місті Лохвиця.

Пропозиції та зауваження з даного питання направляйте в письмовій формі на адресу Лохвицької міської ради (м. Лохвиця, вул. Перемоги, 19; lohvitsa_miskrada@ukr.net) із зазначенням прізвища, імені та по батькові, поштової адреси фізичної особи, яка подає, для юридичних осіб – із зазначенням свого повного найменування та місцезнаходження.

Громадські слухання по питанню добровільного об'єднання територіальних громад району в Лохвицьку територіальну громаду з центром у місті Лохвиця відбудуться 21.01.2017 року о 1800 год. в приміщенні Лохвицького районного Будинку культури.

На громадські слухання запрошуються: депутати Полтавської обласної ради, Лохвицької районної ради та Лохвицької міської ради, голова Лохвицької районної державної адміністрації, голова Лохвицької районної ради, сільські голови Лохвицького району, члени виконавчого комітету Лохвицької міської ради, керівники підприємств, організацій, установ незалежно від форми власності, представники громадських об'єднань, засобів масової інформації, жителі м. Лохвиця та с. Криниця.

Міськвиконком