Вторник, 26-09-2017, 18:24 | Вхід

Новини міста


До уваги жителів м. Лохвиця та с. Криниця!

Триває громадське обговорення по питанню добровільного об'єднання територіальних громад м. Лохвиця та с. Криниця Лохвицької міської ради  з с. Васильки, с. Гаївщина, с. Христанівка Васильківської сільської ради  в Лохвицьку територіальну громаду з центром у місті Лохвиця.

Пропозиції та зауваження з даного питання направляйте в письмовій формі на адресу Лохвицької міської ради (м. Лохвиця, вул. Перемоги, 19; lohvitsa_miskrada@ukr.net) із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, поштової адреси фізичної особи, яка подає, для юридичних осіб – із зазначенням свого повного найменування та місцезнаходження.

Громадські слухання по питанню добровільного об'єднання територіальних громад м. Лохвиця та с. Криниця Лохвицької міської ради  з с. Васильки, с. Гаївщина,  с.Христанівка Васильківської сільської ради  в Лохвицьку територіальну громаду з центром у місті Лохвиця  відбудуться 29.03.2017 року о 1200 год. в адмінприміщенні Лохвицької міської ради.

На громадські слухання запрошуються: жителі м. Лохвиця та с. Криниця Васильківський сільський голова, депутати Полтавської обласної ради, Лохвицької районної ради та Лохвицької міської ради, голова Лохвицької районної державної адміністрації, голова Лохвицької районної ради, члени виконавчого комітету Лохвицької міської ради, керівники підприємств, організацій, установ незалежно від форми власності, представники громадських об'єднань.

Міськвиконком