Четверг, 21-09-2017, 12:34 | Вхід

Новини міста


Дорогі учні, педагоги, батьки!

Знову ранок першого вересневого дня скликав усіх до шкільного порога, наповнивши нашу рідну Лохвицю  дитячим щебетом, юнацькими посмішками та хуртовиною чарівних осінніх айстр.

Душевний трепет, трішки суму і багато радості – все це переплелося разом, адже сьогодні наша країна, наше місто зустрічають День знань.

На календарі 1 вересня не позначається червоним кольором, але це велике свято, що стукає в кожні двері. Воно справжнє, всенародне, сповнене мудрості, доброти і людяності.

Учні й вчителі, батьки і рідні, першокласники і випускники – ви всі герої цього свята, об’єднані одною дорогою – дорогою до школи.

А сьогодні усі шляхи ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги  – дороги до знань, до нових звершень.

Особливим цей день є для першокласників. Тримаючись за батьківські руки, під опікою своєї  першої вчительки сьогодні вони ступають за незвіданий поріг шкільного життя.

 Не менш важливим він є для одинадцятикласників, адже вони вже вповні усвідомили, що при виборі професійної стезі кожному з них доведеться отримані в школі знання втілювати у реальність.

А знання для кожного учня – це прихований у ньому скарб, який залишиться за плечима на все життя.  Тому  треба навчатися, щоб знати, діяти, жити, творити, захищати!

Упевнений, що зерна науки зростуть в усіх учнівських душах урожаєм мудрості та натхнення.

Дорогі діти, нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті. Бо ви, мов чисте повітря і життєдайна енергія сонця, необхідні для будівництва сильної, квітучої,  могутньої і незалежної України!

З усією теплотою серця цього дня висловлюю щиру вдячність вам, шановні педагоги, за щоденну, напружену, титанічну працю. За  те, що не тільки щедро ділитеся своїми знаннями з учнями, а й виховуєте молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави, свого рідного міста.

Дорогі учні, педагоги, батьки! Нехай цьогорічний Першовересень буде сонячним початком нового навчального року та принесе кожному з вас добрий настрій у школу, у родину, в душу!  Зі святом всіх! У добру путь!

       Віктор Радько,

Лохвицький міський голова