Четверг, 24-08-2017, 03:21 | Вхід

Новини міста


Гідний виступ лохвицьких тенісистів

У суботу 11 лютого відкритий  міський  турнір з настільного тенісу, присвячений  воїнам-афганцям та воїнам-учасникам АТО, зібрав у стінах Лохвицької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи тенісистів різного віку, поєднаних любов’ю до цього виду спорту. Серед 44 учасників турніру було 25 лохвичан, решта спортсменів прибули в наше місто з Ромен, Липової Долини, Чорнух та Хоролу.

З побажаннями спортивної удачі та цікавих тенісних поєдинків до учасників турніру звернулися заступник міського голови С.Ю. Шрамко та голова Лохвицької районної організації ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів О.І. Савченко.  

А почесну місію відкриття міського турніру з настільного тенісу виконав Ю.Ф. Фомін, беззмінний тренер лохвицьких тенісистів, завдяки якому наше місто не раз зустрічало своїх спортсменів переможцями зі змагань обласного та всеукраїнського рівнів.

Цього разу вони теж гідно відстояли спортивний імідж Лохвиці. Так у відкритому міському турнірі серед чоловіків І місце здобув лохвичанин Артем Дерев’янко, у затятому поєдинку вихопивши перемогу у досвідченого тенісиста з Ромен Володимира Татарнікова.

Серед жінок, а також у своїй віковій категорії (дівчата 2000 – 2003 р. н.) два перших місця закріпила за собою знана в нашому місті тенісистка Надія Гармаш.

 Серед юнаків 2004 – 2006 р. н. всі переможні сходинки п’єдесталу зайняли юні лохвичани: І місце – Данило Ладур, ІІ – Артем Колісник, ІІІ – Богдан Пільгай.

А серед дівчаток 2004 – 2006 р. н.  чемпіонський титул на турнірі виборола Анна Зубко.

У турнірі змагалися і найменші – учасники 2007 р. н. і молодші. У цій категорії серед дівчаток перше місце  виборола маленька лохвичанка Марія Юрченко. А її братик Роман Юрченко став чемпіоном серед хлопчиків.  Місця призерів, ІІ і ІІІ, теж посіли наші маленькі спортсмени – Данило Самойленко  та В’ячеслав Бендас. 

Від заступника Лохвицького міського голови С.Ю. Шрамка переможці та призери відкритого міського турніру з настільного тенісу отримали кубки і грамоти. А всі учасники змагань посмакували солодощами від спонсора турніру – Лохвицької міської ради.