Четверг, 21-09-2017, 12:38 | Вхід

Новини міста


Із засідань постійних депутатських комісій

7 грудня у адмінприміщенні міської ради один за одним відбулися засідання двох постійних депутатських комісій – з питань будівництва, транспорту, зв’язку, водно-земельних відносин, екології і охорони навколишнього середовища (голова – В.М. Севастьянов) та з питань економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів (голова – А.П. Білан), кожна з яких розглянула питання по своєму профілю, винесені на порядок денний 14 сесії міської ради, що відбудеться у четвер 10  листопада.

28 проектів рішень по питаннях, з якими звернулися громадяни –  користувачі земельних ділянок, зокрема щодо надання дозволів на розробку та затвердження техдокументації із землеустрою, були погоджені членами відповідної депутатської комісії.

А постійна депутатська комісія з питань економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів, заслухавши на своєму засіданні інформацію головного бухгалтера ради Л.П. Рябчинської, погодила її звіт про надходження та використання коштів загального та спеціального фондів міського бюджету за ІІІ-й квартал 2016 року.

На фото: у роботі – члени комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку, водно-земельних відносин, екології і охорони навколишнього середовища.

На фото: члени комісії з питань економічного розвитку планування, бюджету і фінансів заслуховують доповідь головного бухгалтера ради.