Четверг, 24-08-2017, 03:20 | Вхід

Новини міста


Із засідання виконавчого комітету

17 питань включав у себе порядок денний чергового засідання виконавчого комітету, котре відбулося 28 жовтня. Члени виконкому працювали у атмосфері схвалення конструктивних рішень і по особистих питаннях громадян, як-то надання матеріальної допомоги, і по питаннях життєзабезпечення та благоустрою міста.

До останніх відноситься облаштування автостоянки розміром 5м×20м за адресою вул. Сенчанська, 4, дозвіл на що рішенням виконкому надано Лохвицькій філії ПАТ «Полтаваобленерго».

Надавши дозвіл, члени виконкому вирішили питання про переведення жилої квартири у нежиле приміщення з влаштуванням окремого входу по вул. Героїв України, 4, з яким звернувся власник, та зобов’язали його провести благоустрій прилеглої території.

Розглянувши подані ТОВ «Інвесттепло-Полтава» розрахунки економічно обґрунтованих витрат на послуги централізованого  опалення, що надаються на території м. Лохвиця, члени виконавчого комітету з 1 листопада 2016 року затвердили тарифи на цей вид послуг у таких обсягах:

 -1315 грн. за 1 Гкал теплової енергії;

-1,33 грн. в добу за 1 м² опалювальної площі.

Жваве обговорення панувало на засіданні при розгляді питань про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування та вирішення соціально-побутових питань. У результаті задоволено прохання чотирьох із шести заявників, двом громадянам відмовлено у наданні допомоги на вирішення побутових питань у зв’язку з недостатністю важливих підстав.