Вторник, 26-09-2017, 18:22 | Вхід

Новини міста


Як Лохвиця Святу Трійцю зустрічала

У неділю 4 червня о 18:00 лохвичани зібралися на центральній вулиці міста, навпроти парку Перемоги, аби всією дружною громадою відзначити одне з найбільших християнських свят – Трійцю, або, як його ще називають у народі, «зелену неділю».

 Від початку атмосферою духовності і збережених прадавніх традицій наповнився захід завдяки церемонії освячення клечання, яке у супроводі півчих церковного хору  провів настоятель Благовіщенського храму протоієрей Михаїл Товстяк.  

Лохвицький міський голова Віктор Радько, вітаючи громаду зі святом, зичив присутнім родинного здоров’я і благополуччя, тепла і затишку, впевненості у завтрашньому дні та мирного неба над головою:

– Нехай Свята Трійця надає всім силу жити, боротися зі злом, бути впевненими, що правда та любов завжди перемагають. Нехай Господь допомагає вам у здійсненні всіх світлих задумів та захищає від життєвих негараздів, – побажав лохвичанам очільник громади.

А потім святково прикрашена квітами і зелом сцена повністю перейшла у владарювання творчих і талановитих учасників художньої самодіяльності. Неповторним колоритним гумором театралізоване дійство під назвою «Ой, Трійця, зелен-свято» протягом вечора наповнювали його ведучі – працівники районного Будинку культури, які до того ж із задоволенням проводили веселі розважальні програми для дорослих і дітей. Нагородою для всіх, хто взяв участь у загальних ігрових забавах, стали речові та солодкі призи від Лохвицької міської ради.

Десятки художніх номерів – вокальних та хореографічних композицій у виконанні артистів міського рівня та аматорів сцени з району – викликали бурхливі оплески у глядачів, які у захопленні від дійства взяли участь у вечірній святковій дискотеці. І найактивнішими танцюристами виявилися дітлахи і, що особливо приємно, люди поважного віку.

Отож, організатори свята – працівники відділу культури та Лохвицька міська рада виконали свою головну обіцянку  – на міському святі Трійці  було весело всім!