Вторник, 26-09-2017, 04:09 | Вхід

Новини міста


Ювілейна симфонія музичної школи

Яскраво, творчо,  милозвучно – саме так 22 жовтня Лохвицька дитяча музична школа імені І.О. Дунаєвського святкувала поважний ювілей, 60 років свого заснування. 

З цієї нагоди викладацький та учнівський колективи цього закладу, що без перебільшення є осередком культурно-мистецького життя нашого міста, вітали поважні гості урочистостей, серед яких – перший заступник голови РДА О.І. Папірненко, голова районної ради А.О. Храпаль, начальник відділу культури і туризму РДА С.М. Марченко та Лохвицький міський голова В.І. Радько, який, зокрема, зазначив:

– Вся історія цього мистецького закладу, що починав своє існування ще в післявоєнні роки як невеличка музична студія, є яскравим прикладом відданості своїй професії цілих поколінь лохвичан, безмежно закоханих у музику. З високого порогу музичної школи десятки лохвицьких хлопчиків  та дівчаток щорічно ступають у чарівний світ музики. Приємно, що сьогодні, коли ми відзначаємо 60 років заснування школи, вона дихає на повні груди, крокує вперед до нових звершень, розширивши свої творчі горизонти. Адже крім уроків по класах фортепіано, акордеону, бандури, скрипки, учні опановують тут образотворче та хореографічне мистецтво.

Отож і концертна програма того дня була щедро наповнена музичними та вокальними номерами, хореографічними композиціями, які із задоволенням переглянули глядачі у вщент наповненому залі районного Будинку культури.

Одними з найбільш хвилюючих на святковому заході були хвилини нагородження. Серед чималої кількості відзначених – когорта  кращих викладачів та працівників школи, які отримали грамоти Лохвицької міської ради. Це заступник директора з навчально-виховної роботи Л.В. Гончарова, викладачі класу фортепіано Л.Ш. Єшкувата і Л.О. Колісник, викладач класу хореографії Є.Ю. Козаченко, завгосп Л.О. Тетеріна та сторож-двірник Т.О. Левченко.

Добрим подарунком від Лохвицької міської ради на ювілейний День народження музичної школи стала акустична система, яку міський голова В.І. Радько вручив директору Лохвицької ДМШ Є.О. Чавдару.