Воскресенье, 24-09-2017, 23:18 | Вхід

Новини міста


Крадія плитки застали «на гарячому»!

3 червня 4.30 ранку біля приміщення районного Будинку культури, де з липня активно йдуть ініційовані Лохвицькою міською радою роботи по оновленню тротуарної доріжки, на «гарячому» впіймано злодія, який кілька днів поспіль безкарно цупив нову плитку.

        Через його дії з місця проведення робіт зникло більше восьми сотень різнокольорових плиток, а це 30 м2. Керівник підрядної бригади, який і заскочив зловмисника, примусив його віддати свіжу порцію «здобичі» – 38 штук плитки, котру той уже встиг розкласти у три торби. До того ж, крадія було відразу впізнано, а відповідно і його особу, і адресу проживання встановлено. Працівники Лохвицького райвідділу поліції, прибувши на виклик, вже у нього вдома вилучили плитку у кількості 244 штуки – 7,2 м2, яку згодом підрядником було повернуто на місце.

Отже, відповідь на питання, кому будматеріали, залишені на ніч без нагляду у центрі міста, не давали спокою, знайшлася. Не гребував обкрадати рідне місто місцевий житель 1960 р. н., який раніше вже мав проблеми із законом і притягувався до відповідальності за крадіжки. А спиртне, до якого він небайдужий, певно, тільки додавало зловмиснику нахабства і віри у свою безкарність.

За матеріалами слідчих дій працівниками Лохвицького райвідділу поліції відкрито кримінальне провадження за ознаками частини 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Позбавлення волі на строк до 3-х років, виправні роботи строком до 2-х років чи штраф у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – який вид передбаченого законом покарання понесе лохвицький плиткокрад, – визначить суд.