Четверг, 21-09-2017, 12:21 | Вхід

Новини міста


Кубок міського голови залишився в Лохвиці!

Справжні баталії розгорнулися цієї суботи на льодовому майданчику в м. Лохвиця. Хокейний турнір на «Кубок Лохвицького міського голови» звів у спортивному герці три команди. Господарі катка, ХК «Лохвицькі піраньї»  приймали на своєму льодовому полі гостей – ХК «Гадяч» та збірну с. Сенча і с. Яхники ХК «Касатки», які приїхали поборотися за головну нагороду турніру.

Першими у двобій вступили команди з Лохвиці і Гадяча. Як тільки-но гравці опинилися на катку, глядачі зрозуміли: сьогодні на них чекає видовищний хокей. І сподівання ці вповні виправдалися. «Лохвицькі піраньї» зіграли з ХК «Гадяч» з рахунком 13:2 в нашу користь! 

Наступною у поєдинок з гадячанами вступила збірна с. Сенча і с. Яхники ХК «Касатки», яка зіграла з ними в нічию з рахунком 4:4. Переможця серед цих двох команд виявила серія післяматчевих булітів, в результаті чого «Касатки» поступилися «Гадячу» однією закинутою у їхні ворота шайбою.

У третій грі турніру на льоду зійшлися ХК «Лохвицькі піраньї» і ХК «Касатки» і розгорнули запеклу боротьбу за владарювання шайбою. Цікавим був і рахунок цього поєдинку. Спочатку вели лохвичани: завдяки помітній зіграності нашої команди у воротах суперника, який до того грав «в суху», опинилося 4 шайби від «наших». Та треба віддати належне «Касаткам», які, здавалося, на межі можливого чинили спротив «Лохвицьким піраньям».  І хоча кінцевий рахунок цієї гри був 5:3 на користь лохвичан, вболівальники дякували сенчанам і яхничанам за задоволення від гострих моментів хокейного поєдинку.

У результаті підведених підсумків, у хокейному турнірі на «Кубок Лохвицького міського голови» ІІІ-тє місце зайняла збірна с. Сенча і с. Яхники  ХК «Касатки», ІІ місце посіла ХК «Гадяч», а переможцем турніру  стала ХК «Лохвицькі піраньї»! В.І. Радько, Лохвицький міський голова вручив кубки і грамоти переможцю та призерам турніру. А глядачі, які кілька годин на морозі віддано спостерігали за хокейними поєдинками, щиро пораділи, що завдяки майстерній грі нашої хокейної команди головна нагорода турніру – «Кубок Лохвицького міського голови» залишився в нашому місті!