Четверг, 24-08-2017, 03:18 | Вхід

Новини міста


Любі юні лохвичани! Шановні батьки!

Сьогодні, у перший день літа, ми відзначаємо свято маленьких громадян України – Міжнародний день захисту дітей. А ще це свято тих, хто завжди знаходиться поряд з хлопчиками і дівчатками, хто щоденно піклується про них вдома, огортає турботою в дитячому садочку, дарує їм свої знання у школі, розвиває їхні таланти на заняттях гуртків в позаурочний час.

Для нас, дорослих,  діти  – це найдорожчий скарб. Це цвіт Землі, майбутнє нашої країни і кожного з нас, це наша безмежна радість і щастя. Вони приходять у світ зовсім маленькими і безпомічними, а ми, дорослі, повинні їх виростити, огорнути затишком і теплом, щирою ніжністю, батьківською турботою і великою та святою материнською любов’ю.

Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей дітей, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання їхніх прав.

Ми маємо захистити дітей від життєвих незгод, страждань, хвороб і війн, створити всі умови, щоб вони виросли добрими, світлими, щирими і сердечними. Саме такими ми хочемо бачити своїх дітей. Одвічна істина: діти – наше майбутнє. Тому ми повинні зробити все можливе, щоб це майбутнє було квітучим, радісним та спокійним.

Тож давайте щодня сіяти в дитячих серцях зерна поваги, толерантності, взаєморозуміння, турботи та любові. Тоді над нашими головами завжди буде мирне небо, довкола ряснітимуть засіяні хлібами поля, а звідусіль лунатиме безтурботний сміх прийдешніх поколінь.

Любі діти! Нехай роки вашого дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного з вас обов’язково засяє зірка, яка вкаже на шлях до щасливого майбутнього.

Зичу вам багато щирих посмішок, приємних несподіванок, веселих та надійних друзів. Щастя вам, мирного неба, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

З повагою і найкращими побажаннями,

Лохвицький міський голова  Віктор Радько