Четверг, 24-08-2017, 03:22 | Вхід

Новини міста


Лохвицею пройшла «Велика українська хода»

31 січня в нашому місті відбулася Всеукраїнська акція  «Велика українська хода», натхненником і організатором якої виступає учасниця подій на Майдані, волонтер, капітан ЗСУ, військовий журналіст і громадський діяч з Києва, котру Україна знає під ніком Катерина Валевська:

– На честь Героїв Майдану, Героїв АТО, заради миру і перемоги України, від міста до міста, від бригад до батальйонів ми єднаємо прапори, на яких люди пишуть свої побажання, щоб силою думки, віри і молитви зупинити в Україні війну, – розповіла організатор про патріотичний зміст започаткованої нею акції, завітавши, найперш, до Лохвицької міської ради.

Аби привернути максимум уваги до заходу національного єднання, для його проведення в нашому місті було обрано одне з найбільш багатолюдних і прохідних місць. І вже за декілька хвилин завдяки організаторці акції та працівникам Лохвицької міської служби  благоустрою в осерді нашого міста – біля пам’ятника Тарасу Шевченку – замайоріли  синьо-жовті полотна Державного Прапора України з різних куточків України, де  під назвою кожного населеного пункту руками його мешканців виведені побажання рідній країні.

Мешканці нашого міста виявили непідробний інтерес до побаченого – українські стяги, прикріплені один повз один, були розтягнуті на загальну довжину 400 метрів! Це справляло масштабне враження. Прохожі зупинялися та із задоволенням спілкувалися із гостею нашого міста. Вона ж, у свою чергу, відповідаючи на численні запитання про її патріотичну місію, звернулася до лохвичан з духовним месенджем :

– Ми повинні зупинити війну, яка прийшла на нашу святу українську землю. Думки матеріальні, а кожна людина – це індивідуальне боже творіння. Бог читає наші думки, і чим більше світлих людей сконцентруються на світлих мріях, тим швидше ми переможемо людей-перевертнів. Ми переможемо їх своєю духовністю, інтелектом, піснями, віршами, вишиванками!

Зараз я працюю над книгою «Під небом України», в якій є такі мої слова: «Коли об’єднаються «люди-ліхтарики», то в світі засяє сонце правди!». Йдучи від міста до міста я якраз і зустрічаю цих світлих людей. Ось так і додається прапор до прапора, і кращі думки людей матеріалізуються. Це дуже важливо для тих, хто воює в зоні АТО. Ці дорослі чоловіки зі сльозами на очах читають написи від своїх земляків і цілують прапори. Бо для них – це дотик до своєї Батьківщини.

Особливо зворушливими були розповіді військової журналістки про бойові прапори, адже  деяких воїнів, котрі у свій час залишили на них написи, вже немає серед живих…

Катерина  Валевська пообіцяла, що стяги з Полтавщини,  а серед них і прапор з Лохвиці, обов’язково потраплять до рук наших воїнів-захисників в зону АТО.

«Бережіть себе та поверніться живими!»,  –  написів саме такого змісту на прапорі від нашого міста було зроблено найбільше. А колектив Лохвицького районного військового комісаріату адресував нашим захисникам таке побажання: «Мужності, витримки та сили волі у захисті нашої рідної української землі!».