Воскресенье, 24-09-2017, 23:22 | Вхід

Новини міста


«Ми – молоді!»

Саме таку життєствердну назву обрали для цьогорічної програми Дня молоді її організатори – сектор у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та Лохвицька міська рада. 

19 червня у секретаря міськради Т.В. Даценко відбулася робоча нарада за участі начальника вищезгаданого сектору В.І. Коваленко, працівників районного Будинку культури В.М. Кулик, А.С. Хорошилова та Р.В. Тищенка, директора  КП «Лохвиця-сервіс» С.Г. Турчина та начальника міської служби благоустрою В.М. Бобоні. У ході наради було вимальовано основну картину підготовки до свята.

Так за комунальним підприємством –встановлення сцени у парку Перемоги. Це місце проведення вже полюбилося лохвичанам, тож і молодіжний захід відбуватиметься там. На службі благоустрою – опорядження парку та забезпечення  побутових умов для масового зібрання людей, зокрема встановлення додаткових тимчасових урн для сміття. До речі, треба віддати належне підвищенню загального рівня культури лохвичан, які після масових гулянь залишають по собі практично чисту вулицю.

Молодіжна культурно-розважальна програма, підготовкою якої вже традиційно займаються працівники Лохвицького Будинку культури,  обіцяє бути насиченою талантами: учні Лохвицької ДМШ ім. І.О. Дунаєвського, студенти медичного училища та  ПТУ №27, молодь міста та району з вокальними та хореографічними композиціями створюватимуть гарний настрій, як кажуть, і собі, і людям.   А ще – виставка хенд-мейду веселі розваги, атракціони для дітей та молодіжна вечірня дискотека потішать багатьох лохвичан, незважаючи на вік.

До речі, на цьому фоні приємно для багатьох прозвучить така інформація: Всесвітня організація охорони здоров’я «офіційно продовжила молодість» і тепер молодою вважається людина не до 35 років, як було раніше, а до досягнення 44 років! Отож, і назва цьогорічного свята «Ми – молоді!», звучить вповні виправдано  ще для більшої аудиторії лохвичан.

Отож, як кажуть, місце зустрічі змінити не можна: чекаємо вас 25 червня о 19 год. 30 хв. у парку  Перемоги на молодіжні розваги!

А молоді хто тілом, а хто душею прихильники спорту можуть завітати на 17 годину на районний стадіон «Колос», де  у VІІ турі чемпіонату району з футболу серед любительських команд зійдуться у поєдинку на полі ФК Лохвиця» та ФК «Корсунівка».