Среда, 26-07-2017, 06:28 | Вхід

Новини міста


Мить хвилювання: школо, прощавай!

26 травня традиційні урочисті лінійки у трьох лохвицьких школах підвели фінішні риски навчально-виховного марафону 2016 – 2017 навчального року. Позаду залишилися безліч уроків та факультативів, контрольних робіт та домашніх завдань, і срібна мелодія малинового дзвоника  сповістила школярам про закінчення навчання і початок веселої пори літніх канікул.

Як і завжди особливим свято Останнього дзвоника було для 11-класників. Дві загальноосвітні школи міста цьогоріч поставили на крило по 12 випускників, 55 юнаків і юнок виряджала у самостійне життя гімназія. І було їхнє прощання зі школою, як завжди, трепетним, бо в ньому  – напутнє слово директора і першої вчительки, мамине благословення рушничком і непомітно зронена батьківська сльоза, востаннє проказані на шкільному подвір’ї вірші і прощальний вальс з однокласниками, голуби і повітряні кульки, випущені в синє небо як прохання про здійснення всіх юнацьких задумів і мрій.  

Від імені територіальної громади учнів, вчителів, батьків та випускників 2017 року у школах міста зі святом Останнього дзвоника вітали Лохвицький міський голова Віктор Радько, заступник міського голови Сергій Шрамко, секретар міської ради Тетяна Даценко. Вони дякували педагогам за знання і тепло сердець, протягом року дароване дітям, бажали школярам отримати на канікулах якомога більше цікавих вражень і яскравих емоцій, а 11-класникам – впевненості у власних силах. А ще закликали випускників 2017 року завжди пам’ятати, що і наставники, і батьки, і рідна Лохвиця покладають на кожного великі сподівання і вірять у їхній майбутній життєвий успіх!