Вторник, 26-09-2017, 18:32 | Вхід

Новини міста


Мітинг біля пам’ятного знаку воїнам-учасникам бойових дій в Афганістані

Щороку з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав збирається лохвицька громада на одному зі священних місць в міському центральному сквері героїв України аби вклонитися всім тим, кому довелося воювати в чужих країнах, схилити голови перед світлою пам’яттю полеглих, які з честю виконали бойовий наказ Батьківщини за її межами, а також із безмежною вдячністю звернутися до тих, хто, пройшовши через випробування тяжких воєнних буднів, нині живе поряд з нами.
З нагоди пам’ятної дати та 27-ої річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан 15 лютого відбувся мітинг біля пам’ятного знаку воїнам-учасникам бойових дій в Афганістані за участю керівництва міста та району.
У своєму вітальному слові міський голова Віктор Радько висловив щиру подяку воїнам-інтернаціоналістам Лохвиччини за мужність, хоробрість благородство, побажав їм, їхнім рідним та сім'ям загиблих міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, добра, злагоди та достатку.
За активну громадську діяльність, вагомий внесок у справу військово-патріотичного виховання лохвицької молоді, збереження духу братства вручив квіти та відзначив грамотами міської ради земляків-афганців Овдієнка Володимира Григоровича, Перепелицю Олега Івановича та Милку Миколу Івановича.
Присутні на дійстві воїни-інтернаціоналісти, представники установ, організацій міста, громадськості та очільники міста й району поклали квіти та вінки до підніжжя пам’ятника.  
На згадку про подію залишилося фото в єдності.

Віват усім, хто повернувся з поля брані,
З Єгипту, Сирії, Анголи, Сомалі,
Хто бачив смерть в крутих горах в Афгані,
І тим, хто не прийшов до рідної землі…

…Залишитесь Ви в пам’яті народу
Синами рідної Вітчизни навіки!