Воскресенье, 24-09-2017, 23:21 | Вхід

Новини міста


«На Купала, на Івана»

З глибин віків прийшло до нас Купало – свято літнього сонцестояння, свято тепла, молодості і кохання, яке відзначається у ніч з 6 на 7 липня. Воно є одним з найулюбленіших, а відтак і наймасовіших, адже веселі народні гуляння, що за звичаєм проходять біля річки, приваблюють і дорослих, і дітей.

Вчора ввечері, 6 липня, мешканці нашої славної Лохвиці поспішали в Сосновий парк, бо знали – на святі, ініціатором проведення і організатором якого традиційно є Лохвицька міська рада, буде цікаво і весело. І їх сподівання вповні виправдалися.

Неабияке задоволення людям подарувала купальська містерія «На Купала, на Івана» у постановці працівників районного Будинку культури, бажаючі випробувати себе на спритність та удачу, озброївшись завзяттям, потішилися участю у конкурсах та розвагах, а малеча добре розважилася на батутах та атракціонах.

Зі святом Івана Купала мешканців привітав Лохвицький міський голова Віктор Іванович Радько. Оплесками зустрічали лохвичани почесних гостей свята – колишнього голову нашого міста Надію Іванівну Солонець та Пирятинського міського голову Олексія Петровича Рябоконя.

        Найочікуванішим моментом свята стало запалення купальського вогнища, на фоні якого люди фотографувалися, бажаючи зберегти в пам’яті святкові миті цієї містичної ночі. А запальна дискотека, яка привабила до танців молодь, вчора тривала аж за північ.