Вторник, 26-09-2017, 18:34 | Вхід

Новини міста


На оперативній нараді

Сьогодні на оперативній нараді міський голова В.І. Радько працівникам виконкому міськради та керівникам міських комунальних служб поставив ряд завдань, що стосувалися  життєдіяльності міста.

Актуальним з-поміж них лишається посипка протиковзкою сумішшю тротуарних доріжок центральної частини міста. У розрізі цього питання акцентовано на особистій відповідальності двірників міської служби благоустрою за стан прохідності ввірених їм ділянок.

 Недотримання Правил благоустрою в частині очищення від снігу та ожеледиці прилеглих територій допущено деякими власниками торговельних закладів міста. Найближчим часом проконтролювати об’єкти, керівники яких нехтують безпекою відвідувачів, – таку вказівку для виконання дано інспектору з благоустрою та озеленення Лохвицької міської служби благоустрою.

Міський голова висловив зауваження стосовно роботи працівників міських цвинтарів, сезонними завданнями для яких нині повинні бути усунення ковзкості та заходи благоустрою, пов’язані з вирубкою кущів і дерев на територіях кладовищ.  

Окремий блок питань, обговорених на оперативній нараді, стосувався початку експлуатації новозбудованого приміщення громадської вбиральні, запланованого на 1 лютого.