Вторник, 26-09-2017, 04:05 | Вхід

Новини міста


НА ВУЛ. ШЕВЧЕНКА ЙДЕ РЕМОНТ ЗНОШЕНОЇ ВОДОМЕРЕЖІ

Немає води ні в 7 годин ранку, ні в 11 вечора – з цією проблемою частина лохвичан, а саме мешканці вулиць Шевченка, Бурмистенка, Котляревського, Калнишевського, Гресівки та, власне, всього мікрорайону третьої школи вже роками стикаються щовесни, адже через 70-відсоткову зношеність водяної системи тиск у трубах, особливо весною, коли зростає городній попит на воду, зменшується настільки, що це впливає на відчуття комфорту людей у власних оселях.

Проблема ремонту водяної мережі назріла вже давно. Ще попередні господарі міста намагалися з нею впоратися: у 2010 році був виготовлений відповідний проект, у 2015 році для цих цілей навіть були закуплені нові труби. Однак не склалося. І віз, як кажуть, залишився на місці. Не допоміг посилити водяний напір і встановлений у 2015 році водяний насос  (на перехресті з вул. Берегова). Тільки-но він починав працювати, як нестачу води у кранах відчували й мешканці центру міста.

Цьогоріч навесні депутати міської ради 7 скликання прийняли рішення про спрямування на ремонт старої водомережі 400 тис. грн. Та затримку початку робіт викликала відсутність форнітури – муфт та згонів  (в Україні відповідне обладнання вироблялося тільки на одному заводі – у м. Луганськ, який через військові дії припинив свою роботу). Зрештою вихід було знайдено, замовлено швейцарську фурнітуру і 5 липня працівники КП «Лохвиця-сервіс» розпочали роботи по заміні труб водяної магістралі по вул. Шевченка. За тиждень було виконано роботи на відрізку довжиною 115 метрів (початок навпроти приміщення Благовіщенської церкви).  Азбестові і чавунні сотки, де через залоєння діаметр проходження води подекуди становив лишень 30 мм, замінили на нові металопластикові труби діаметром 160 мм. А 11 липня було підготовлено майданчик для здійснення шнекового проколу під дорогою, адже далі водогін йтиме протилежним боком вулиці Шевченка. І так аж до повороту на вул. Калнишевського, а це 1 100 метрів.

Після завершення процесу прокладання труб по всій довжині, воду зі старої гілки буде переключено на нову, тобто лохвичани ні на день не залишаться без води. Крім того, для людей врізка у нову трубу буде робитися безкоштовно.

Сергій Турчин,

 начальник КП «Лохвиця-сервіс»