Вторник, 19-09-2017, 15:40 | Вхід

Новини міста


На зустрічі з мешканцями

13 квітня о 18 годині відбулася виїзна зустріч міського голови Віктора Радька та секретаря міськради Тетяни Даценко з жителями багатоквартирних будинків вул. Дружби (колишній пров. 60 років Жовтня), в результаті якої багато проблемних питань, які турбують тамтешнє населення, було взято ними «на олівець».

Це покращення організації вивозу сміття, облаштування вуличного освітлення, асфальтування пішохідних доріжок, огородження дитячого спортивного майданчика.

Водночас найбільш обговорюваною людьми темою стали сусідські відносини. Одна з мешканок будинку №9, яка проживає на 2-му поверсі,  не дає спокою оточуючим: її бездоглядна птиця і собаки, самозахоплення території спільного користування, тримання у непристосованому для цього підсобному господарстві корови, нехтування суспільною думкою та неодноразові словесні образи в бік сусідів викликають у людей повне обурення.

І це в той час, коли серед жителів будинку вистачає ентузіастів, котрі в свій вільний час для загального блага намагаються облагородити навколишню територію естетично, творчо та комфортно. Як приклад, Сергій Сліпченко, котрий створив чудовий дитячий майданчик у етнографічному стилі навпроти під’їзду свого будинку, або ж мешканці сусіднього будинку №9а, які облаштували для дітей майданчик для занять спортом.

Вирішити дану проблему міська рада сподівається шляхом виклику «господарки» на адміністративну комісію при виконкомі Лохвицької міської ради.