Воскресенье, 24-09-2017, 23:13 | Вхід

Новини міста


Наша Лохвиця молода!

25 червня з нагоди Дня молоді у місті Лохвиця відбулося свято краси, завзяття та талантів під назвою «Ми – молоді!». Насолодитися концертною програмою того дня прийшло багато людей – і ті, хто лише вступає в самостійне життя, і ті, для кого, незалежно від віку,  молодість  стала філософією життя. 

Зі святом присутніх вітали заступник голови РДА О.О. Єсіков та Лохвицький міський голова В.І. Радько. Усім молодим тілом і душею вони побажали міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил для втілення у життя всього задуманого.

З нагоди відзначення Дня молоді за активну життєву позицію  та піднесення високого іміджу міста Лохвиця ініціативних, талановитих, цілеспрямованих  підприємців міста Євгенію Вікторівну Горбулю і Володимира Івановича Інденка було відзначено грамотами Лохвицької міської ради.

Теплими оплесками супроводжували глядачі хореографічні і вокальні виступи аматорів сцени – студентів медичного училища, ПТУ №27, учнів Лохвицької ДМШ та  гостей з району.