Вторник, 19-09-2017, 15:36 | Вхід

Новини міста


Наші каратисти на Кубку світу

Нещодавно наші каратисти повернулися з Кубку світу, який відбувся в Будапешті (Угорщина). 63 команди з різних куточків світу приїхали на ці змагання.

Наша команда виступила досить вдало, завоювавши одне перше місце, 2 других та 2 третіх. Результат мав бути кращим, якби не помилки суддів. Від суддівства постраждали Руслана Безцінна, Антон  Хуторненко та В’ячеслав Заславець.

Володарем Кубку світу став Герасимук Денис, який не дав своїм противникам ніяких шансів. У всіх поєдинках Денис отримав дострокові перемоги, тож йому був вручений приз «За кращу техніку». У фіналі він переміг Валерія Божка з Ромен (тренер Олександр Прядка), який виступав у складі нашої команди.

Срібним призером став Владислав Боряк (м. Заводське). Хотілося б відмітити Владика, який повинен був виступати в категорії до 50 кг. Але ваги на мандатній комісії показали зайві 800 грамів, і ми вирішили не «сушити» Владика, а перевести його в більшу категорію. В цій категорії він був найлегший, але це не завадило йому дійти до фіналу.

Бронзу завоювали В’ячеслав Заславець (м. Заводське) та Андрій Бугай (с. Скоробагатьки). Слава впевнено дійшов до півфіналу. А в поєдинку за вихід у фінал проти нього був застосований заборонений прийом, після якого Слава отримав травму, через що лікарі зняли його з змагань.

Для Андрія Бугая третє місце – це велике досягнення, так як він тренується  менше двох  років і ще не має великого досвіду змагань.

Окрім змагань, дякуючи тренеру зі Львова Віталію Крюкову,  наша подорож була насичена цікавими туристичними моментами: перед змаганнями ми відвідали термальну купальню в м. Мішкольцах, на другий день побували в тропікарії-океанарії «Кампона», на екскурсії по вечірньому Будапешту, а після змагань відвідали зоопарк і славнозвісний виноробний регіон «Токай».

Дякуємо Лохвицькій райдержадміністрації, а особисто Володимиру Володимировичу Рязанову та Ользі Іванівні Папірненко, у фінансуванні поїздки на ЧЄ та за придбання інвентарю для занять карате.

Також дякуємо за фінансову допомогу та за придбання нових догі Лохвицькому міському голові Віктору Івановичу Радьку і Заводському міському голові Віталію Володимировичу  Сидоренку.

Через три тижні наша команда вирушає до Софії (Болгарія), де відбудеться Чемпіонат Європи серед кадетів та молоді.

Володимир Прядка,

тренер