Среда, 23-08-2017, 00:17 | Вхід

Новини міста


Низький уклін вам, медпрацівники!

16 червня у Лохвицькому районному будинку культури відбулися велелюдні урочистості  – вітання з професійним святом приймала армія лохвицьких медиків – лікарі, фельдшери, медичні сестри, котрі щодень виконують благородну місію служіння людям, стоячи на варті їхнього життя і здоров’я.

Зі святкової сцени лунали щирі побажання на адресу представників медичного фаху від голови Лохвицької РДА В.В. Рязанова, голови районної ради А.О. Храпаля, Заводського міського голови В.В. Сидоренка, які вручили грамоти ряду кращих працівників медичної галузі району.

Від імені Лохвицької міської ради, її виконавчого комітету та депутатського корпусу працівників охорони здоров’я міста та району привітав заступник Лохвицького міського голови С.Ю Шрамко. Подякувши їм за терпіння і самовіддану працю, за врятовані життя і відновлене здоров’я лохвичан, він вручив грамоти Лохвицької міської ради, цінні подарунки і пакети з сувенірною продукцією чотирьом медпрацівникам. За багаторічну та сумлінну працю на ниві охорони здоров'я, вагомий внесок у реформування медичної галузі міста, високий професіоналізм, активну громадську діяльність та з нагоди професійного свята нагороди і дарунки  від міської ради отримали працівники Лохвицької амбулаторії загальної практики – сімейної медицини КЗ «Лохвицький ЦПМСД» –  лікар-педіатр Тамара Володимирівна Гавриленко, лікар загальної практики – сімейний лікар Людмила Василівна Сорочинська, сестра медична загальної практики сімейної медицини Зоя Миколаївна Денисенко та лікар-психіатр Лохвицької Центральної районної лікарні Юрій Володимирович Пучка.

Теплі слова вітань і грамоти за успіхи у роботі отримали медичні працівники і від своїх колег-очільників – головного лікаря Лохвицької центральної районної лікарні  В.В. Бурлея, в. о. голови профспілкового комітету ЦРЛ О.В. Закордонець, в. о. головного лікаря КЗ «Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги» О.М. Максимової, голови профспілкового комітету ЦПМСД  Л.О. Панченко.

Після завершення урочистої частини присутні в залі медики потішилися чудовою концертною програмою, підготованою їхніми творчими і талановитими колегами.