Вторник, 26-09-2017, 03:59 | Вхід

Новини міста


Останні ремонтні штрихи у «Орлятку»

Сьогодні працівники міського дошкільного закладу «Орлятко» (завідуюча Л.В. Лисенко) вносили останні деталі у внутрішнє облаштування відремонтованого приміщення  та наводили лад на подвір’ї, де в понеділок, 1 серпня, вже будуть бавитися лохвицькі дітлахи.

У всіх групових кімнатах дитячого садочка протягом місяця силами працівників та за фінансової і фізичної підтримки батьків вихованців проведені ремонтні роботи.

Цьогоріч Лохвицька міська рада свої основні фінансові зусилля зосередила навколо двох кімнат дитсадка, які конче потребували капітального ремонту. Це спальна кімната старшої ясельної групи №1 та столова кімната молодшої групи. Після виконання підрядником всіх робіт ( перетягнуто стіни, зроблено з гіпсокартону стелю,  замінено двоє дверей, поклеїно шпалери, замінено ленолеум), сьогодні працівники закладу потрудилися над створенням затишку у обох відремонтованих кімнатах.

А малеча, котра після вихідних завітає у рідний дитсадок, буде приємно здивована новинками для ігор і відпочинку на подвір’ї «Орлятка».