Воскресенье, 24-09-2017, 23:14 | Вхід

Новини міста


Освітлення для лохвицьких дзюдоїстів

Спортивний зал Лохвицької ДЮСШ, що розташовується в мікрорайоні Фінське селище,  є знаним в місті осередком одного з видів східного бойового мистецтва – дзюдо.  

Півсотні юних спортсменів, серед яких 2 групи початкової підготовки першого року навчання, із задоволенням відвідують заняття, на  яких тренер Анатолій Григорович Саловський навчає їх прийомів захисту і оборони на татамі.

І ось, дбаючи про здоров’я і всебічний розвиток підростаючого покоління, Лохвицька міська рада оперативно відреагувала на прохання тренера: вирішення потребувала проблема поганої освітлюваності залу, що є особливо  актуальним у зимовий час, адже діти тренуються ввечері з 16 до 20 години. З ладу давно вийшли лампи денного освітлення, що встановлювалися ще при спорудженні будівлі. А 7-метрова стеля спортивного залу, куди дістатися можна тільки за допомогою спеціальних засобів, не давала шансу ні тренеру, ні батькам його вихованців самотужки покращити освітлення. Тож останнім часом юні дзюдоїсти тренувалися і змагалися при світлі припасованих на стіни 3-х слабеньких «економок». Звісно ж, для комфорту цього було недостатньо.

Нині в залі  прощею 14 на 7 м2 спортсмени тренуються із задоволенням: 4 прожектора, про встановлення яких потурбувалася міська рада, забезпечують освітлюваність, про яку дзюдоїсти, говорять: «Зараз тут видно, як вдень. Є відчуття, наче так було завжди». А їхній беззмінний тренер, згадуючи про свій візит до Лохвицької міської ради та зустріч з очільником міста  В.І. Радьком та його заступником С.Ю. Шрамком, додає: «Мене вислухали, пообіцяли і допомогли».