Вторник, 26-09-2017, 18:23 | Вхід

Новини міста


«ОЗДОРОВЧА ВІТАЛЬНЯ» ДЛЯ МАЛЮКІВ

Пріоритетним завданням ДНЗ №1 «Теремок» є фізичний розвиток дитини через удосконалення усіх форм медико-педагогічної діяльності. Одне із основних завдань – збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров’я дитини. Тому фізкультурно-оздоровча робота ведеться в зазначених напрямках і здійснюється в процесі роботи з дітьми, батьками, педагогами. Робота творчого колективу спрямована на об’єднання зусиль педагогів і сім’ї для охорони життя, збереження і зміцнення дитячого здоров’я.

З метою профілактики дитячої захворюваності та оздоровлення дітей, в ДНЗ створено «Оздоровчу вітальню», де старші медичні сестри Івахненко Н.І. та Кривенко Н.І. з дітьми старших та середніх груп щоденно проводять різні види масажу (парний, точковий, пальчиковий, масаж ступнів ніг на масажерах, самомасаж). Однією зі здоров’язбережувальних технологій в «Оздоровчій вітальні» є застосування сольової лампи. Діти виконують різноманітні вправи дихальної гімнастики, щоб повітря, насичене морською сіллю, проникло глибше в легені. Лікувальний ефект соляної лампи успішно поєднуємо з різними видами масажів.

Впровадження здоров’язберігаючих технологій та профілактичних заходів для зміцнення здоров’я дітей дає позитивні результати. Отже, ми й надалі докладатимемо зусиль, щоб оздоровлювати наших вихованців.

Тетяна Таратон,

 вихователь-методист