Среда, 26-07-2017, 06:35 | Вхід

Новини міста

Перемоги лохвицьких каратистів

17 – 18  вересня 2016 року у м. Полтава відбувся чемпіонат України з кіокушинкай карате серед кадетів, молоді та дорослих в абсолютній ваговій категорії. Цей турнір був відбірковим – кращі спортсмени візьмуть участь у чемпіонаті Європи, який проходитиме в листопаді у м. Софія (Болгарія).

У чемпіонаті України брали участь учасники з 7 областей та м. Київ. Команда лохвицьких каратистів досить вдало виступила на цих змаганнях, завоювавши 9 нагород різного ґатунку.

Чемпіонами у своїх категоріях стали Анатолій Журавель, Ростислав Журавель, Володимир Бугай, Руслана Безцінна, яка до того ж стала володаркою призу «За кращу техніку». Олександр Свинаренко став срібним призером чемпіонату, у боротьбі за бронзову нагороду перемогу отримали Антон Сорока, Андрій Бугай, Олександр Кривко, Юлія Яремченко.

24 вересня 2016 року в м. Ополє (Польща) відбувся 14-й турнір «Chellenger». Україну на ньому представляв лохвицький спортсмен Анатолій Журавель, який у підсумку змагань посів І місце.

19 жовтня молодші лохвицькі каратисти вирушають до Будапешту (Угорщина), де братимуть участь у Кубку світу. А старші каратисти 15 жовтня візьмуть участь у Кубку області «Полтавська битва».