Среда, 23-08-2017, 00:19 | Вхід

Новини міста


Разом подбали про хокейний майданчик

Готуй сани влітку – твердить народна мудрість. Дотриматися цього правила вирішила і міська рада, продовжуючи дбати про благоустрій хокейного майданчика, облаштованого у кінці грудня минулого року за ініціативою міських прихильників хокею – членів команди «Лохвицькі піраньї» та небайдужих лохвичан.

На підтримку доброго починання міська рада на чолі з Віктором Івановичем Радьком тоді надала підтримку ентузіастам: на майданчик було проведено освітлення, організовано забір води. І взяла на себе турботу по збереженню майданчика до наступного зимово-ігрового сезону.

А цьогоріч на початку червня, на прохання міської ради, учні старших класів Лохвицької гімназії №1 (дир. Н.І. Лисенко), які після завершення навчального процесу проходили в школі практику, пофарбували внутрішні і зовнішні сторони бортів майданчика та огорожу для безпеки. Фарбою, розчинником та щітками їх забезпечила міськрада. А непереборне бажання щось зробити на користь рідного міста діти мали й самі. За це їм щира дяка від Лохвицької міської ради! Та й справа, зроблена спільним зусиллями, не може не радувати всіх. Тепер труби не будуть інтенсивно ржавіти, а дерев’яні борти і лавки для сидіння, зроблені з дерева, не чорнітимуть від дощу та сонця. І що вже говорити про саму зміну естетичного вигляду майданчика!

А щоб при бажанні наші юні лохвичани, які зараз знаходяться на канікулах, могли і влітку використовувати майданчик, наприклад для гри в міні-футбол, робітники служби благоустрою ручними мотокосами  підрівняли на ньому трав’яний покрив. Тепер на нього просто любо глянути!