Четверг, 24-08-2017, 03:20 | Вхід

Новини міста


Покарано порушників Правил благоустрою

28 квітня  під головуванням заступника міського голови С.Ю. Шрамка відбулося засідання адміністративної комісії міської ради, на якій було розглянуто матеріали протоколів про порушення мешканцями Правил благоустрою, що діють на території Лохвицької міської ради.

Так інспектором благоустрою і озеленення Лохвицької міської служби благоустрою Н.Г. Чайкою після проведення попереджувально-роз’яснювальної роботи було складено 5 адмінпротоколів на осіб, які, незважаючи ні на що,  знехтували Правилами благоустрою, а значить – чистотою міста. Двоє з таких мешкають поза межами населених пунктів міської ради ( у с. Безсали Лохвицького та с. Трудове Козельщанського районів), тож відповідні матеріали про порушення направлено за місцем їх проживання. Три адмінпротоколи, що стосувалися саме лохвичан, члени комісії розглянули детально.

Так інспектором благоустрою і озеленення зафіксовано такі прикрі факти: матеріали приватного 20-річного довгобуду на вул. Сулицькій, в асортименті складені і висипані його господарем на узбіччі повороту, створюють загрозу для проїжджаючих та ще й перекривають водостічну канаву,  на вул. Пушкіна мешканці багатоквартирного будинку в тому районі, де живуть, зробили сміттєзвалище, а от жителі вул. Ватутіна «облагородили» вхід у Лісок не лише своїм непотребом з дворів, а й дохлими тваринами.

У останніх двох випадках накидали всі, а відповідати довелося власникам «адресного» сміття – у купі непотребу знайшлися папери не тільки з їхніми іменами, а й зі вказаним місцем проживання.  До того ж,  у  ході розмови з’ясовано, що жоден з «несунів» договору на вивіз твердих побутових відходів з  КП «Лохвиця-сервіс» не уклав!

Отож, комісія після проведення роз’яснювальної роботи винесла одноголосний вердикт – притягти всіх трьох порушників до адміністративної відповідальності, тобто оштрафувати! На перший раз вирішили обмежитися мінімальною сумою у 340 грн., а це  двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Варто зауважити, що за подібні вчинки  стаття 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає штраф від 20 до 80 мінімумів доходів громадян. А це вже 1360 грн.

Зрештою, багатьом мешканцям міста доведеться вирішувати, що для них вигідніше – за 78 грн. на рік укласти договір з комунальним підприємством на вивіз відходів чи чекати, поки і їх «заскочать на гарячому». От тільки члени адмінкомісії наступного разу навряд чи будуть такі поблажливі…