Вторник, 19-09-2017, 15:42 | Вхід

Новини міста


Привітали юних спортсменів

7 червня у Лохвицькій комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся випускний вечір.

27 юних спортсменів і спортсменок, які навчалися на відділеннях легкої атлетики, настільного тенісу, волейболу, футболу, дзюдо та кіокушинкай карате, приймали вітання від тренерів, батьків та гостей свята.

– Медалі і кубки, призи і грамоти, привезені вами у рідне місто зі змагань обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів,  є гордістю не тільки для вас та ваших тренерів і батьків, а й для всіх лохвичан. Завдяки вашим спортивним досягненням навіть за кордоном знають про нашу Лохвицю, – з такими словами до випускників звернувся заступник Лохвицького міського голови С.Ю. Шрамко.

Безперечно, великий вклад у кожного з вихованців спортшколи зробили тренери. Завдяки їхнім настановам і професійним порадам юні спортсмени досягали бажаних висот, впевнено йшли до сходинок переможного п’єдесталу.

За високий професіоналізм, відданість справі, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, популяризацію серед дітей та молоді здорового способу життя та піднесення іміджу міста Лохвиця грамоти та цінні подарунки від Лохвицької міської ради отримали в.о. директора КДЮСШ О.В. Яблунівська, тренери-викладачі В.С. Прядка та С.О. Ляшко.

Весь вечір спортзал повнився не звичними тренуваннями, а щирими словами, посмішками,  рукостисканнями, піснями і таночками. Випускники попрощалися з рідною школою, та пообіцяли ніколи не розлучатися зі спортом.