Четверг, 24-08-2017, 03:21 | Вхід

Новини міста


Про двомісячник чистоти, дитячі атракціони та меморіальну дошку

У п’ятницю 17 березня відбулося засідання виконавчого комітету Лохвицької міської ради, на порядку денному якого стояло 17 питань. Деякі з них стосувалися інтересів приватних осіб, інші – різних сфер життєдіяльності міста.

Наразі актуальним є питання проведення весняного двомісячника чистоти, заходами якого, зокрема, є  загальноміські суботники. Так з 20 березня по 20 квітня передбачене прибирання міських територій, закріплених за підприємствами, організаціями, установами та фізичними особами – підприємцями, а 24 і 31 березня відбудуться суботники по розчищенню Соснового парку та прорідженню молодої сосни.

Планується, що з березня по жовтень свою лепту у впорядкування міських територій наряду з працівниками комунальних служб вноситимуть і  лохвичани, направлені на громадські роботи районним центром зайнятості, а також особи, що відбуватимуть їх як покарання за зверненням Лохвицького районного відділу з питань пробації. Тож начальнику Лохвицької міської служби благоустрою доручено утворити 32 тимчасових робочих місця для залучення осіб з числа зареєстрованих безробітних для виконання ними робіт, що відповідають загальним потребам територіальної громади міста Лохвиця та села Криниця. Відбування громадських робіт особами, яким воно буде призначене як покарання чи адміністративне стягнення, проходитиме на базі КП «Лохвиця-сервіс».

На засіданні виконкому було затверджено перелік послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, які надаються вищезгаданим підприємством. Отож, у коло взятих КП «Лохвиця-сервіс» зобов’язань входить прибирання прибудинкової території, технічне обслуговування систем водопостачання та водовідведення, вивезення побутових і негабаритних відходів, освітлення підвалів та місць загального користування.

Для урізноманітнення дозвілля маленьких лохвичан  члени виконкому дозволили розмістити дитячі атракціони у кількості 6 одиниць у сквері Героїв України. Водночас  зобов’язали підприємця забезпечити дотримання правил техніки безпеки, встановлених для даних ігрових атракціонів, чистоти та порядку біля них. 

Погодившись з пропозицією голови Лохвицької районної організації ветеранів Збройних сил України та голови Лохвицької міської організації ветеранів АТО щодо вшанування пам’яті Олександра Олеговича Вознюка, який загинув у зоні АТО захищаючи свободу і незалежність України, виконавчий комітет міської ради надав дозвіл на встановлення меморіальної дошки на фасаді будівлі Лохвицького медичного училища, де в свій час навчався полеглий.

При розгляді питання про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування тяжкохворим та вирішення соціально-побутових питань тим, хто потрапив у складні життєві обставини, члени виконавчого комітету задовольнили прохання 11 заявників. При цьому сума допомоги коливалася від 300 до 2000 тисяч гривень, в залежності від складності кожного окремо взятого випадку.