Среда, 23-08-2017, 00:23 | Вхід

Новини міста


Прощавай, школо спорту, здоров’я, краси!

Ні для кого не секрет, що фізичні навантаження приносять велику користь для здоров’я, так як рух – це життя. А любов до спорту треба виховувати, починаючи з дитинства. Саме цю місію на теренах міста вже багато років поспіль гідно виконує Лохвицька комплексна дитячо-юнацька спортивна школа – зі звичайних хлопчиків і дівчаток заклад ростить справжніх спортсменів, які своїми перемогами і спортивними досягненнями прославляють рідне місто далеко за межами України.  

9 червня на випускному вечорі школа лохвицького спорту виряджала у самостійну дорогу своїх найстарших міцних духом і тілом вихованців. 22 випускника протягом періоду, проведеного у стінах спортивного закладу, оволодівали легкою атлетикою, настільним тенісом, футболом, волейболом, дзюдо, кіокушинкай карате. А всі нагороди,  привезені юними спортсменами у рідне місто з міжнародних, всеукраїнських та обласних змагань, були гордістю не тільки для їх тренерів і батьків, а й для мешканців Лохвиці, яка має міцні спортивні традиції. Наші земляки домоглися високих результатів на світових аренах. У числі Почесних громадян Лохвиці – четверо спортсменів!  Це майстри спорту міжнародного класу В’ячеслав Тертишник та Катерина Гребенюк, дворазовий чемпіон світу серед ветеранів Олег Федорко та знаний багатьма лохвичанами тренер Лохвицької КДЮСШ, майстер спорту України, заслужений тренер України Володимир Прядка.

– Я бажаю вам, дорогі випускники, у майбутньому теж стати спортивною гордістю міста Лохвиця. Та навіть коли ви не пов’яжете своє життя з професійним спортом, все одно пам’ятайте: чемпіонами спорт робить кращих,  а здоровими – усіх! –  такі слова адресував цьогорічним випускникам спортивної школи Лохвицький міський голова Віктор Іванович Радько. Подякувавши тренерському складу КДЮСШ за продовження традиції виховання фізично загартованого  та здорового молодого покоління лохвичан, він разом з секретарем міської ради Тетяною Василівною Даценко подарував випускникам на згадку про рідне місто сувенірну продукцію з його символікою.

Того вечора на адресу юних спортсменів, які пройшли роки гарту у спортивній школі, прозвучало безліч теплих слів і побажань. В. о. начальника відділу освіти РДА Т.В. Яковенко, в. о. директора Лохвицької КДЮСШ О.В. Яблунівська, тренери, батьки, друзі від усього серця бажали випускникам успіхів і підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і життєвих перемог.