Воскресенье, 24-09-2017, 23:22 | Вхід

Новини міста


Протестна акція продовжилася

Сьогодні у нашому місті перед будівлею райдержадміністрації знову тривала акція протесту проти фальсифікацій і підкупу виборців, зареєстрованих на 7 дільницях 151-го одномандатного виборчого округу та в самій окружній виборчій комісії.      

Представники  кандидатів у народні депутати Валентина Манька, Олексія Рябоконя, Сергія Мамояна, Олександра Мигаля вимагали тотального перерахунку голосів по всіх дільницях округу.

Підставою для протесту стала розбіжність результатів паралельного підрахунку голосів кількох виборчих штабів і результатів, опублікованих на сайті ЦВК. За словами кандидата в народні депутати на 151-му окрузі Валентина Манька, різниця між реальними результатами представника «Батьківщини» Руслана Богдана, і тими, які є на сайті ЦВК, становить близько 3 тисяч голосів.

Виступаючи перед тележурналістами, зокрема каналів «1+1» та «112 Україна», Валентин Манько розповів про відомі йому факти фальшування і підкупу виборців та про вчорашній нічний візит у окружну виборчу комісію 151-го виборчого округу народного депутата від «Батьківщини» Надії Савченко.

В цей час мешканці міста, котрі є прихильниками цієї політичної сили, вигуками відстоювали свого кандидата у нардепи Руслана Богдана. Багато лохвичан  приєдналося до активістів, серед яких були й бійці добровольчих батальйонів, та відповідали їм своєю «силою слова». Аби протистояння не переросло у сутичку, працівники райвідділу поліції, ставши в ряд, розділили протестувальників.