Четверг, 21-09-2017, 12:37 | Вхід

Новини міста


Робоча зустрічі з питань взаємодії в профілактиці правопорушенням та протидії злочинності

Встановити камери відеоспостереження на території міста в людних місцях – до такого рішення спільно прийшли Лохвицький міський голова Віктор Радько та керівництво районного відділу поліції в ході проведення робочої зустрічі з питань взаємодії в профілактиці правопорушенням та протидії злочинності, яка пройшла в приміщенні Лохвицької міської ради кілька днів тому.
На ній також представники органу місцевого самоврядування та правоохоронних органів району обговорили стан криміногенної обстановки в місті та вцілому на території району, звернули увагу на проведенні попереджувальних заходів з метою недопущення вчинення шахрайських дій відносно лохвичан та криничан, особливо осіб похилого віку. Прийшли до рішення про необхідність розповсюдження матеріалу інформаційно-попереджувального характеру відповідного змісту серед жителів м.Лохвиці та с.Криниці.
Обговорили також і питання виявлення фактів продажу спиртних напоїв неповнолітнім у закладах дозвілля та в закладах торгівлі з цілодобовим режимом роботи, а також притягнення до відповідальності порушників.
На завершення зустрічі посадові особи районної поліції подякували Лохвицькій міській раді за тісну співпрацю та взаєморозуміння у забезпеченні правопорядку.