Четверг, 21-09-2017, 12:27 | Вхід

Новини міста


Рідна школа провела їх в далекі дороги

А як же швидко пролетіли 11 років навчання! І ось він, випускний вечір – межа між дитинством і юністю, перший важливий крок у доросле самостійне життя. Період ідей, мрій, кохання, натхнення, рішучості, перших перемог.

24 і 26 червня 2017 року у лохвицьких школах відбулися випускні вечори – навчальні заклади попрощалися зі своїми улюбленцями, виплеканими ними юнаками і юнками.

 Прийшов час, коли єдина для 55 випускників гімназії №1 стежина, якою вони щодня прямували протягом усіх років навчання, розійшлася у різні напрямки. А лохвицькі загальноосвітні школи №2 і №3 поставили на крило по 12 випускників.

Гордістю своїх навчальних закладів, гордістю міста цьогоріч стали випускники, які підтвердили свій  високий рівень знань на зовнішньому незалежному оцінюванні та закінчили навчання із золотими та срібними медалями.

Лохвицька гімназія №1:Олександр Волторніст, Юлія Власенко, Юлія Хоменко – золоті медалі;  В’ячеслав Грязюк – срібна медаль.  

Лохвицька ЗОШ №2: Вікторія Золотар – золота медаль.

Лохвицька ЗОШ №3: Аліна Івашенко, Вікторія Кудряшова  – золоті медалі; Інна Залужна – срібна медаль.

Лохвицький міський голова Віктор Радько, вітаючи на урочистостях випускників 2017 року, сказав:

 – Від щирого серця я бажаю, щоб рівними були обрані вами дороги, а ваші світанкові мрії ніколи не застилав туман. Мужньо дивіться у очі всім випробуванням долі і пам’ятайте, що вашому життю ще не складено ціни. Світ безмежний добротою, тож нехай тільки добрими і чистими будуть ваші помисли і справи. Будьте гідними називатися людьми і ніколи не забувайте стежки до рідного дому. І нехай далекі обрії прекрасні і звабливі, не поспішайте схиляти їх до себе. Навчайтеся у столицях і по закордонах, але не забувайте свою рідну Лохвицю!  Міська влада разом з вашими батьками зі свого боку зробить усе, аби за роки навчання наше рідне місто  змінилося настільки, щоб вам захотілося сюди повернутися жити і працювати на благо майбутньої Лохвицької об’єднаної територіальної громади. Бажаю кожному з вас упевненості в собі, у власних силах, непохитної  віри у свій успіх, у свою велику мету, у свою долю! Це перша запорука щасливого майбутнього! Нехай вам щастить завжди і в усьому!