Понедельник, 25-09-2017, 10:07 | Вхід

Новини міста


Робоча нарада

Забезпечення стабільної життєдіяльності міста – саме це було темою обговорення на щопонеділковій оперативній нараді, яку у зв’язку з відпусткою В.І. Радька провела в. о. Лохвицького міського голови, секретар міськради Т.В. Даценко.

Заступник міського голови А.І. Лахач основним завданням для працівників КП «Лохвиця-сервіс» на найближчий час визначив відновлення газону на відрізку вул. Шевченка, де після проведення ремонтних робіт водомережі покладено нову трубу. Як повідомив директор комунального підприємства С.Г. Турчин, порив водопровідної мережі, що стався сьогодні ранком на вул. Федоряки, ненадовго затримає початок земляних робіт на вул. Шевченка.

 Завідуюча ДНЗ №2 «Орлятко» Л.В. Лисенко повідомила, що внутрішній ремонт приміщення дитсадка йде згідно із запланованими термінами (для проведення цих робіт відведено місяць – з 1 липня по 1 серпня).

А у ДНЗ №1 «Теремок», котрий після двотижневої перерви з 11 липня відновив своє функціонування, після внутрішнього ремонту дійшла справа й до зовнішнього: найближчим часом тут буде встановлено троє металопластикових вхідних дверей та поміняно дощовий козирок над одним із входів.